Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl hamar elélvezek. Mi lehet...

Túl hamar elélvezek. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Minden elszorításos stb technikát kipróbáltam de nem használt. Mi lehet a bajom?
2014. ápr. 23. 17:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nagyon élvezed a szexet,és ez a normális. Gyakorolj sokat pároddal,fejlődjetek együtt. Ez a felfogás a legjobb :)
2014. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Korod? Szex gyakoriság?
2014. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

1 es hol olvastál arról,hogy kérdezőnek párja is van és vele kapcsolatos tanácsokat adsz .De még a koráról sem tudsz semmit.Az elszorításos módszer kevésünknek jön be .

Ezt a masztival lehet legjobban begyakorolni .Mindenki ilyenkor ismeri ki saját érzéseit,tudja hol is tart,és ennek megfelelően kell kontrolálni is .Az elélvezés előtt 6 mp el még meglehet állni. 4 nél már a az ösztön lerendez

akkor is, ha nem csinálsz semmit sem.A maszti is 1 szex féle,csak egyedül van csinálva,a legtöbb esetben .

2014. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3.s jól mondja de erre van egy konkrét tréning ami erre specifikus ha valakit érdekel irjon rám üziben és megbeszéljük ez egy konkrét tréning ami már 2éve elég sok embernek segitet
2014. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Van barátnőm és pont ezért zavar nagyon nem akarom h rámenjen a kapcsolatom.20 éves vagyok 2 éve a párom de semmi változás és nagyon kezd elmenni az élettől is a kedvem így.
2014. ápr. 23. 18:29
 6/15 anonim válasza:
Párod mondta hogy elfog hagyni emiatt? Szerintem fordítva sem jobb, és ezt tapasztalatból mondtam. Egy időben beteg volt a péniszem és nagyjából fél óráig bírtam az ágyban és párom már megkérdőjelezte hogy élvezem-e vele a szexet. Esetleg nézz el orvoshoz ha már nagyon rossz, ha olyan jellegű a gond akkor ők tudni fogják.
2014. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

van nem 1 srác aki elhagytak emiat

a sexualitás elsődleges fiziólógia szükséglet

2014. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mihez képest élvezel el gyorsan.Lehet hogy a párod túl lassú.Nem kell mindent a fiúk nyakába akasztani .
2014. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem akar elhagyni ez miatt csak nem szeretném hogy ez akadályt jelentsen a továbbiakban. 2 perc már rekord.
2014. ápr. 23. 20:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Akció elött pár órával nem árt kicsit csapolni magadnak a feszkóból.Ha meg aktusra kerül sor próbálj közben másra gondolni nem baj rossz csak ne látszon az arcodon hogy fejben máshol vagy.Illetve válasz olyan pózt ami neked annyira nem izgató, sokáig úgy csináltuk hogy ölembe ült kicsit mozgott én meg még kézzel rásegitettem.Igy mindenki jól járt :)
2014. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!