Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a fitymamból kijött ilyen...

Ha a fitymamból kijött ilyen vizszinű lötty egy kevés az a spermám volt? Lehet gyerekem? Az a magom volt amit nőnek kell, majd adnom?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 23:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szaga nemvolt se szine csak vizszinű
2014. ápr. 23. 23:02
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
aha ... csomagold be szépen és add a nőnek ... mondd neki, hogy ez a magod, és azért adod, hogy elültesse
2014. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Beszoltal?ez fajt,am amit mondtal
2014. ápr. 23. 23:06
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

most látom, hogy hatodikas vagy ... hányszor buktál?


szóval a fitymából nem jön semmi, az az a bőr ami a makkot takarja ernyedt állapotban ... az ondó onnan jön ahonnan a pisi, és akkor ha elélvezel (többnyire merev fütyivel)


de ráérsz még ezen gondolkodni

2014. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

(nem privizek)


a fityma alól ha víz színű folyadék jött, akkor az víz és a fürdésnél maradt alatta ... vagy nem húzod hátra mikor pisilsz és némi pisi


aludj már, semmi bajod nincs

2014. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mindennap hatrahuzom.ma nem furodtem es matortent pisilni voltam

..... Sztem a magom jottki :( bizonyitsd lecci jobban hogy megnyugodjak

2014. ápr. 23. 23:50
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

az ondó (jó, nevezd magodnak) szexuális izgalom végeredménye ... te esetedben mondjuk ha kivered a farkad és elélvezel akkor jön ... onnan ahonnan a pisi


te ezt valahogy úgy képzeled, hogy egyszer kijön a "magod" és aztán soha többet? vagy mi? ... mi az, hogy lehet-e gyereked ... most még nem, de később biztos


esküszöm nem hiszem el, hogy én a te korodban ennyire bugyuta lettem volna ... pedig akkor még internet sem volt

2014. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

na, újra:

szóval igen, semmi bajod nincs ... még egyszer? semmi bajod nincs


a spermiumok bizonyos kortól folyamatosan termelődnek ... azt hívod te magnak (régi jó magyar nyelv) ... az belekerül az ondóba, és sipirc kifelé ... nem, nem láthatod szemmel, hogy azok micsodák és mekkorák ... te csak azt a változó állagú és színtelentől fehéresig terjedő színű anyagot látod, amit kispriccelsz


namár most, akárhányszor spriccelsz (élvezel el) minden alkalommal megtermékenyítésre alkalmas anyag jön kifelé ... olyan nincs, hogy elfogyott, és soha már nem lehet gyereked


befejeztem a témát, mert már fárasztasz

2014. ápr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az a vízszínű vacak ami kispriccel/kifolyik elélvezéskor a fütyidből azt a prosztatád termeli. a fehér részt meg a heréid, abban vannak a spermiumok. de a spermium nagyon pici csak mikroszkóp alatt látszik.


ha nem volt orgazmusod, hanem csak kicsit nedvesebb lett a makkod akkor az a Cowper mirigyek váladéka, ami arra kell hogy síkosítsa a makkod - ezt előváladéknak is hívják


ez orgazmus nélkül is van. orgazmusod egyébként cucc nélkül is lehet, nekem is volt már akkor amikor még nem jött semmi

2014. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


A fehér anyag az előváladák lehetet,ez azt jelzi hogy a szervezted már el kezdett fejődni és nem sokára nemileg érett leszel,tehát elég fejlett leszel nemileg arra hogy gyereked legyen ha lefekszel egy lánnyal és nem védekezel és ha majd fehér színű anyagot termelni a szervezeted az lesz a sperma amint lesz spermád akkortól már nemileg érett leszel.


Ha van spermád akkor már lehet gyereked.

NIncs olyan hogy a nőnek kell adónod a spermád.Ha lefekszel egy nővel és nem védekezel,(tehát nem használsz kondomot,ami azért is jó mert a nemibetegségeket is megelőzheted vele,vagy a lány nem használ fogamzásgátlót akkor teherbe ejtheted és akár igen fiatalon a lány terhes lehet és jöhet a baba.

2014. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!