Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves vagyok leszerelték...

17 éves vagyok leszerelték feküdni a csajommal a farkam vastagsaga 5 cm ez nem túl nagy hogy fájjon neki?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 21:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az, hogy a hüvely szüléskor rendkívül nagymértékű tágulásra képes, valóban nagyon drasztikus hormonális változásoknak köszönhető. Másrészt mindenki számára nyilvánvaló, hogy fizikai érzetek szempontjából egy nő nagyon mást szeretne megélni szeretkezés közben, mint a szülés kitolási szakaszában.


Feladni nyilván nem kell már feladni rögtön az 1. próbálkozás előtt, meg később sem - mint ahogy nem is írtam ilyet.


Nőként, saját tapasztalatból csak azt tudom mondani, hogy egy ilyen mérettel rendelkező férfi számíthat rá, hogy érheti kellemetlen meglepetés, mert előfordulhat, hogy beleszeret egy nőbe, akiről később kiderül, hogy anatómiai okokból sajnos nem illenek össze ilyen tekintetben.


Nyilván nagyon lehetnek az egyéni eltérések a nők között is - bízzunk benne, hogy a kérdező esetében minden rendben lesz.

2014. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdezőnek, hasonlóan az emberek jó részéhez, fogalma sincs mi az az átmérő vagy hogy hogyan kell kiszámítani.
2014. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Utolsó

Kepzeld el hogy tudom hogy hogy kell kiszámolni az átmérőt

Kerület osztva Pí vel.

2014. ápr. 25. 16:02
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem csak vastag hanem hosszú is 21 cm es.
2014. ápr. 25. 16:05
 15/18 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy, miért tudsz vele vmit kezdeni?


ezen kár aggódni


legyél vele kedves, törődő, ne csak berakd, hogy aztán 2 perc után kikapd belőle.

2014. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nézd ha a lány szűz akkor is az első alkalom kicsit fájni tud,ha csak nem vagy ügyes,és nem óvatosan és lassan csináljátok,ha a csaj benedvesedik rendesen,tehát volt előjáték akkor könnyebben fog csúszni és nem fog neki annyira fájni,sokszor jó az ha kézzel kicsit tágítottok a hüvely bemenetelénél,tehát izgatod előtte.Majd rá fogsz jönni ha ott leszel,nyugi.A lényeg hogy figyelj a lányra,óvatos legyél,és majd megy minden rendben.
2014. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Már többször is dugtunk minden rendben volt a legelsonel nehezen ment belé a farkam.

2014. máj. 29. 22:04
 18/18 anonim ***** válasza:
Te ha szereted azt a lányt akkor nem du gsz vele,mást jelent a du gás,a sexelés és a szeretkezés.Ha majd szeretsz valakit rá fogsz jönni.Döntsd el hogy szereted vagy sem,ha ilyen szépen fejezd ki magad.
2014. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!