Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy gombás fertőzésnek lehetne...

Egy gombás fertőzésnek lehetnek ilyen tünetei?

Figyelt kérdés
A szitu az, hogy barátnőmnek hüvelygombát állapítottak meg, és mondta a dokija, hogy valószínű nekem is van gombám, szóval a canestent használjam. Használtam 2 hétig el is múlt. Aztán most 2 hónapra rá, megint piros lett a makkom, még talán jobban mint az előzőnél. Elmentünk hát mindketten, nekem az urológus ránézésre azt mondta gomba, Pimafucort kenőcst írt ki. Elkezdtem használni, már 2 hete használom. Ha kenve van, akkor nem annyira piros, meg nincs is semmi bajom, viszont fürdésnél nagyon piros lesz, meg fáj. Nem kellett volna már elmúlnia? A gombásodástol lehet ilyen tünetem?
2014. ápr. 25. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A gombásodást nem könnyű megszüntetni .Még egy hetet kenesd ezzel,és ha nem múlik el ,vissza kell menni,és egy másikkal próbálkoznak .Ránézésre nem mindig jön össze melyik kenőcs a jó .
2014. ápr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem kezelitek magatokat, érdemes csak gumival szexelni. Mert ha nem, akkor ide-oda adogatjátok egymásnak a fertőzést. Továbbá ha ilyen makacs a gomba, akkor antibiotikumot is fel szoktak írni. A kúra után pedig a lány hüvelyflóráját fontos helyre tenni, mert különben rövid időn belül újra fertőződik. Erre jók a tejsavas hüvelykúpok, vagy ami legjobb, a tejsavas intim zuhany rendszeres használata heti egyszer.
2014. ápr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!