Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 43 éves férfi vagyok.20 éve éllek házasságban. És lenne egy olyan jellegű problémám,hogy van amikor csak tíz percet birok de van olyan is amikor elvagyok félóráig akár egy óráig is és csak akkor jön a magömlés. Van köztünk egy kis lelki gond is. A merevedéssel nincs semmi bajom mert csak meglátom bugyiba márt fel is állt. Megpróbáltam egy potencia nővelőt is,de amikor bevettem nem jött ősze,hogy a párommal legyek úgy,hogy sajnos még nem tudom a hatását de úgy éreztem belülről megmozgatott nagyobb ingert éreztem a vágyra. Ha valakinek volt vagy van ilyen jellegű problémája vagy tapasztalata írja meg nekem. A válaszokat előre is köszönöm. És ha más is küszködik ilyen jellegű problémával azt megértem és kitartást neki.

2014. ápr. 26. 19:27
 1/1 anonim válasza:
Bizonyára a potencianövelőre így reagált a szervezeted. Nem értek túlságosan ehez, én kikérném egy szak orvos véleményét!
2014. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!