Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Holnap megyek húgycsőkenet-vét...

Holnap megyek húgycsőkenet-vételre, azt mondta a doktornő, fájni fog, valaki, akinek már csinálták, elmesélné, milyen volt?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik, milyen eszközzel, mennyire fáj stb.?

2014. ápr. 29. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ffi no?
2014. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

egyes, ha a kérdezőtől kérdezed, hogy ő férfi-e vagy nő, a kategória alapján láthatod, hogy a férfiak egészséges alá írta, így feltételezhető, hogy pasi az illető.

----

Én személy szerint még nem voltam ilyenen.. de gondolom lehet érzéstelenítést kérni nem?

2014. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Egy női szempillaspirálhoz hasonló szúrós eszközt dugnak föl, és meg is tekergetik, majd kihúzzák. Nem kellemes, de kérhetsz lidokaint. És tök ciki lesz, ha nőci végzi és a farkad fogdossa, hátrahúzgálja, lehet, hogy föl is áll majd.
2014. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy nőnek nem hiszem, hogy fájna ez.

Utolsó: már miért lenne ciki? Ez egy fiziológiai reakció, biztos, hogy látott már olyat a doktornő.

2014. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó néni a doki? Kérd meg, hogy a gyötrés után vigasztaljon meg kicsit, vegye a szétkínzott fütyidet a cickója közé stb. Ennyi csak belefér. Viszont akkor légy férfi, és egy pisszenés nélkül tűrd az üvegmosót.
2014. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Életed eddigi legkellemetlenebb és legmegalázóbb orvosi beavatkozásának nézel elébe.
2014. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy kis kefe szerű eszközt (citobrush) vezetnek fel, megforgatják majd kihúzzák. Nem kellemes de nem is olyan fájdalmas, mint ahogy azt elsőre hiszik. Ha maguktól nem adnak érzéstelenítőt, kérj.

És a nőknek is fáj.

2014. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát, semmiség volt, nem is kellett volna az az érzéstelenítő. Ellenben végig ott volt egy kis fiatal asszisztenslány, akinek a jelenléte rohadtul zavart. Aztán amikor kész volt, és nem kellett már semmit adogatnia, akkor sem takarodott, ellenben a doktornő még csinált valamit, amihez teljesen le kellett tolnom a gatyát és lábat fölhúzni, és a kiscsaj ott sasolt kíváncsian a lábam között, holott semmi szükség nem volt már rá, és akkor elég ideges lettem rá, de magamba fojtottam. Miért nem húzott már el a p.icsába babázni vagy fészbukozni?
2014. ápr. 30. 22:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

7. vagyok. Lehet hogy rezidens volt. Ebben az esetben az a dolga hogy figyelje amit a doki csinál.


Emlékszem, egyszer a nőgyógyásznál voltam és a doki kb. 5 rezidensnek mutatta hogy milyen szép a méhem :D

2014. máj. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
frászt, asszisztens. majdnem tini
2014. máj. 1. 01:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!