Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma észrevettem egy hosszúkás...

Ma észrevettem egy hosszúkás dudórt a bal ágyékomnál. Nyomásra fáj . Régebben is éreztem enyhe fájdalmat, de elmúlt . Mikor mozgatom a bal lábam akkor fáj és ropog is . Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
3 hónapja kondi terembe járok és edzések után is szoktam érezni és heti 5-6 alkalommal focizok is .

#nyirokcsomó #csomó #fájó duzzanat
2014. máj. 1. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Lágyéki mirigyek .Túlerőlteted őket .
2014. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mirigyeket nem lehet túlerőltetni... elképzelhető, hogy sérved van, a kondi, sport előhozhatja, ha gyengébb a hasfalad. Mindenképpen nézesd meg orvossal.
2014. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is sérvre szavazok, irány a sebészet. Nem szabad elhanyagolni, mert ha a vastagbél kireked abból nagy baj lehet, és piszkosul tud fájni, de még nagyobb baj, ha a vastagbél elhal, akkor ki kell vágni és a végbél a hasadon lesz. Gondolom ezt nem akarod
2014. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Veszélyes-e a sérv?


Amíg nem érzünk fájdalmat addig nem. Ha minél előbb orvoshoz fordulunk, esetleg elkerülhetjük a betegség súlyosbodását. Ha egy bélkacs olyan erősen kizáródik, hogy fekvő helyzetben sem tudjuk visszahelyezni, akkor a sérv veszélyessé vált.


Haladéktalanul forduljunk orvoshoz!


Fontos!


Sérv esetében mindig előfordulhat, hogy a bél egy szakasza kizáródik a sérvtömlőbe. Ilyenkor a béltartalom nem halad tovább, ami rövid időn belül súlyos szövődményekhez vezet. Ezért bélkizáródáskor haladéktalanul értesítenünk kell az orvost. A műtétet néhány órán belül el kell végezni.

2014. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!