Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha hosszú ideig (több nap /...

Ha hosszú ideig (több nap / hét / hónap) nincs szex, se maszti, annak lehet valamilyen rossz / káros egészségügyi ill. "kellemetlenségi" következménye?

Figyelt kérdés
Például túlságosan "megtelik" a golyóm és valami baja lesz, vagy spontán magömlés előbb-utóbb (aminek nem nagyon örülnék...), vagy ilyesmi... A leendő körülményeim ugyanis lehet, hogy jó hosszú időre el fogják a masztit is lehetetleníteni... De lehet, hogy hetente vagy havonta 1x lehetőségem lesz rá, az elég?
2014. máj. 2. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár különösebb egészségügyi kockázattal, de ha sokáig nem csinálod, előbb-utóbb éjjeli spontán magömlés formájában távozik a felesleg a szervezetedből! Tehát azzal a kellemetlenséggel járhat, hogy gyakrabban kell majd cserélned a pizsamádat és a lepedődet.
2014. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És az egyén- és/vagy korfüggő, hogy kinél mennyi idő az a "sokáig"? Ja azt kifelejtettem, hogy 30 vagyok, és pszichiátriai gyógyszereket is szedek, amik csökkentik valamennyire a potenciált, de eddig 5 naponta 1x mindenképpen csináltam...


Ja amúgy ment a "like"!

2014. máj. 2. 16:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A korodat is írd,mert sok minden attól is függ.Hosszú ideig a 70 felettiek nem csinálják,de rájuk már különösebb hatással nincs .
2014. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez egyénfüggő lehet. Ráadásul Te még gyógyszereket is szedsz, ami lehet, hogy tényleg számít. Csak azt tudom tanácsolni, hogy a havi egy alkalomnál többször próbáld megoldani valahogy!
2014. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Az nagy szegénységi bizonyítvány lenne,ha még masztira sem találnád meg a lehetőséget .
2014. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát könnyen lehet... De azért hetente-kéthetente 1x talán összejön, az remélem elég lesz... Az hosszú és bonyolult sztori, hogy miért nem találom meg masztira sem a lehetőséget, inkább nem megyek bele (nem, nem vagyok valóságshow szereplője...)
2014. máj. 2. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

5 naponta 1x? az már most sem sok

simán bírni fogod szerintem hetekig

egyszer én is kibirtam 1 hétig pedig én napjában csinálom 1x de van hogy 2x


36f

2014. máj. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hetente 1x talán tudni fogom majd csinálni, hétvégenként, mondjuk minden péntek este...
2014. máj. 10. 13:45
 9/12 anonim válasza:
Az az érdekes hogy miért nem tudod csinálni? Bemész a wc-re és kész! Ott el tudod intézni pár perc alatt ha már nagyon kanos vagy :D
2014. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az hogy nem vagyok...
2014. máj. 12. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!