Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs teljes erekcióm?

Miért nincs teljes erekcióm?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy mindig csak "félárbócon" van xD (tehát csak részleges erekcióm van)

14 éves vagyok mellékesen.

A hasamhoz egyáltalán nem ér...

Hogyan tudnám elérni, hogy teljes erekcióm?


2009. dec. 25. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, fiatal vagy még! Jönni fog az magától!

Majd ha egy nő hozzá ér... :)

2009. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én 19 vagyok és nekem sem ér a hasamhoz. sosem ért...nem tudom hogy ez baj-e vagy van aki ilyen?..válaszoljon valaki hozzáértő kérem. köszönöm
2009. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bakker ha ÁLLSZ (mármint a lábadon), SOSE fogja a hasadat érni!!!! Csak ha odakötözöd.
2009. dec. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekem ülve sem ér oda...megvan a teljes merevedés de nem...lehet az izmokkal van valami problem mert nem is spriccelek nem tudom a kérdezősrácnak is fenáll ez a problem hát nemtudom...
2009. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más pénisze van, van akinek lefele áll, van akinek feljebb, nem kell aggódni. :) (persze erekciónál is)
2009. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ömmm, szerintem a hasérintés nem kardinális kérdés. Ha elég merev meg hosszú, meg vastag, elég mindegy, merre áll. A spriccelésnek meg sok oka lehet. Eléggé fel vagytok ti izgulva? Már elnézést a kérdésért, de nem maszturbáltok ti egy kicsit gyakran?
2009. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én elég gyakran..(2.)
2009. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, félre ne érts, de egyszer hagyj ki egy hetet, aztán nézd meg, mi fog kijönni...


Apropó, amíg nem voltatok nővel, nem tudtok semmit az orgazmusról!!! :))) (ez jó, mert azt jelenti, lesz még jobb is!)

2009. dec. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Spriccelni nekem sem szokott mostanában... Talán a napi 1 maszturbálás miatt? :D

Régebben kevesebb volt az önkielégítéseim száma, akkor spriccelt...

2009. dec. 26. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!