Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a makkom?

Csabeszkusz99 kérdése:

Miért fáj a makkom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16-os fiú vagyok! Születésemtől kezdve érzékeny a makkom az érintésekre... Nyugodt állapotban a fityma teljesen eltakarja a makkom,merevedve csak a feléig van rajta bőr, de normálisan fel tudom róla húzni... több orvosi vizsgálaton estem át (pl.: iskolai) de nem szóltak róla semmit??? Szerintetek mi a probléma és a megoldás????? segítsetek!!!!!!

2014. máj. 5. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A makk minden fiú/férfi számára elég érzékeny pont. Ha az orvosi vizsgálatokon nem találtak semmilyen elváltozást, akkor egyszerűen csak túlérzékeny a makkod. Ezt legegyszerűbben úgy tudod csökkenteni, ha minél több inger éri a makkodat. Fürdésnél mindig mosd meg a makkodat is (a kezeddel érintve), aztán töröld meg törölközővel! Az elején biztosan kellemetlen lesz, de egy idő után hozzászoksz majd!
2014. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A problémát leirtad,a megoldást meg az 1 es .Még nem volt sokszor kézben ,hogy szokja a külvilágot is .
2014. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek a fölöttem szólókkal: egyrészt ez normális (amúgy szex közben a megfelelő helyekre dugdosva jellemzően a nagyon érzékeny makk se tűnik annak – egyszerűen a kezünk, ruhánk stb. sokkal durvább felület, mint amire a makk a természeténél fogva fel van készülve), másrészt ha nagyon zavar, minél többet birizgálod annál kevésbé lesz érzékeny.
2014. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat! Mostantól így fogok tenni, hátha javul a helyzet! :)
2014. máj. 5. 21:01
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha esetleg másnak is van véleménye szívesen meghallgatom!!! :D
2014. máj. 5. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy fogsz így szexelni, ha már attól besírsz majd, hogy rámarkola csaj a makkra? Az érzéki szopás pedig nem lesz más, mint kínzás. Más férfi élvezné, ahogy a csaj szopja és a nyelvével dörzsölgeti a makkját, de Te a fogaidat összeszorítva kaparod majd magad a fájdalomtól, feltéve ha nem hajtod el a csajt, de akkor meg azért nem lessz jó. Más férfi élvezné, amikor közösülés közben a csaj hüvelyből rászorít a fedetlen makkra, de te szűkölni fogsz. Abba meg ne is gondolj bele, hogy ha dugás közben kicsúszol a csajból véletlen és ő egy kicsit borostás odalent. Olyan lesz, mintha drótkevével dörzsölnéd a makkodat és felüvöltessz a kíntól.


Ezek csak példák (tapasztalatok is részben), de érdemes elgondolkodni rajta. Szóval ne halogasd azt az orvost!

2014. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!