Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan fiu (15 koruli)...

Van itt olyan fiu (15 koruli) vagy akar felnott ferfi aki meg soha eleteben nem borotvalta a fanszorzetet?

Figyelt kérdés

Lenne tolul par kerdesem,legyszi aki ilyen irjarok privatot!:)

Vagy valaszoljatok es irok en

Nem csak konkretan a borotva a lenyeg,hanem olyat keresek aki nem szortelenitette meg soha odalent (semmi borotva,gyanta,ollo hajnyiro,stb stb nem is tudom mivel lehet meg szorteleniteni )

Elore is koszonom!:)

[Bocsanat,de nincs ekezetem...]



2014. máj. 7. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog a bokádig érni.
2014. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is felek ilyesmitol ,de azt se irtam,hogy ferfi vagyok,es hogy en nem szortelenitenek...
2014. máj. 7. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:

és ha van sz miért érdekes? van e rajtad kívül más is?

szerintem nincs

2014. máj. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj privát és megbeszéljük :)
2014. máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz. :)
2014. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ollóval rövidebbre vágom,de akiket ismerek senki nem vágják,vgy borotválja csupaszra,akik 40-50 körül vannak azok még nem is vágják rövidebbre sem,akiket meg ismerek 17-35 éves korig azok csak ha túl hosszú kicsit rövidítenek rajta.


Sőt aki felnőtt és munkahelyre megy ott be is szólnának ha valami üzemi zuhanyzóba megjelenne valami csupasz tök ű .Lenne röhögés,szívatás hogy hé mi van kislány:-)


Fiataloknál sem mindenki csupaszít,van aki örül hogy van szőrzete,nem egy srác írt hogy nem akarja borotválni,ne is tegye,nem kell ide annyi kislány,ha tényleg olyan hosszú,sok és zavarja akkor is elég ha csak vág belőle hogy ne legyen akkora..

2014. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!