Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » óvszert szeretnék venni az én...

óvszert szeretnék venni az én méretemre hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
a péniszem hossza 10cm és a széle pedig 3cm arra vagyok kiváncsi hogy hol kapok ilyen méretben egy óvszert vagy alapbol egy 4centiset raknak belle? még 12 évesvagyok. nem akarok semmit de ha mégis valamiér kéne legyen nállam csak irjátok meg hogy hol kapni az én méretembe. vagy ilyen kicsit nem is gyártanak? S.O.S
2014. máj. 9. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:

a te korodba még felesleges h gumi legyen nálad

azt hagyd meg a nagyoknak h használniuk keljen

am a te méretedbe nincs

egyelőre maradj a recskánál majd ha lesz a te méretedben gumi akk hordj magaddal

addig maradjon a kézimunka :P

2014. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
vettem. de amugy hány centi széles a legkissebb?
2014. máj. 9. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd srác.. 12 éves vagy, és 10 centis.. még fölösleges venni... meg szerintem 1-2 év alatt úgyis nőni fog a méreted, és ez már kicsi lesz :)

De azért felpróbálhatod simán :)


Amúgy szeitem bemész egy boltba is veszel.. bár lehet hogy furán néznek majd ,de hát... neked kell :D vagy megkérsz valakit :)

Amúgy megkérdezhetem hogy milyen magas vagy? :)

2014. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja nem úgy vettem hanem vettem mint értetem
2014. máj. 9. 15:16
 5/6 A kérdező kommentje:
mármint vettem =értettem
2014. máj. 9. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem bántásból mondom (ahogy gondolom az előttem szólók sem), de valóban egy kicsit fiatal vagy még. Felelőtlenség lenne szexelned, szóval ezzel az indokkal ne tarts magadnál óvszert, bírd ki még legalább 2-3 évig, de az sem baj, ha tovább. :)

Persze értem, hogy kíváncsi vagy, ez nem is baj, én is az voltam a te korodban. Ha izgat a téma, nyugodtan vegyél magadnak óvszert, próbáld fel, ismerkedj vele nyugodtan. Amúgy a megfelelő méretet/modellt csak próbálgatással lehet megtalálni. Ki kell próbálni egy bizonyos fajtát, aztán ha nem nyerő, akkor egy másikat. Előbb utóbb mindenki talál magának valót. :)

Ha lenne még kérdésed, vagy beszélni szeretnél valamiről, csak nyugodtan. A kíváncsiság természetes. Ha szeretnéd, privátban is nyugodtan írhatsz. :)

2014. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!