Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe fityma szükületem van (...

Enyhe fityma szükületem van ( a makk alá le tudom huzni csak vissza megy a makkra) próbáltam több ovszert. Méretbe meg találtam csak a fityma le tolja egy kicsit mi a teendő?

Figyelt kérdés
egyzser voltom orvosnál azt mondta nem vészes de meg kell csináltattni...(körül metélést ajánlott de azt nem akarok és elmegyek másik dokihoz) de addig is ilyen kor mi van???

2014. máj. 10. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem jobban járnál, mert a végén annyira be fog gyulladni, hogy a farkadat fogják levágni
2014. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Rossz kategória! De amúgy elvileg körülmetélés nélkül is meglehet csinálni. Én nem értek hozzá azért kéne ezt a megfelelő kategóriába írni
2014. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
1es, mitol gyulladna be?
2014. máj. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

Enyhe fitymaszükületet nem kell körülmetélni,vigyázni kell az orvosokkal mert sok metélni akar mindenképp,amire nincs is szükség.


A fitymaszükületet lehet bemetszéssel,z és fityma plasztikával is kezelni ekkor nem távolítják el a fitymát ami a makkot fedi csak lazítanak a fitymán.


Menj el urologuhoz egyedül is elmehetsz nézd meg hogy a helyi kórházba mikor rendel és menj el nézesd meg vele,és hallgasd végig az orvost majd ha a köürlmetélést mondaná mond el neki hogy te ezt mindenképpen el akarod kerülni,meg szeretnéd tartani a fitymád.


Menj el akár több orvoshoz is.

2014. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Addig is tornáztatni tudod a fitymád,óvatosan meleg vízben ha merev a péniszed húzd hátra többször is fitymát attól tágulhat,de nem szabad erőltetni.


De nem kell metélni,ne is hagyd.

2014. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!