Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vérzik a segglikam szarásnál,...

Vérzik a segglikam szarásnál, mit tegyek? :D

Figyelt kérdés

Kényes kérdés, szégyellem is, de ha ez van, hát ez van. Szóval amikor elmegyek nagyvécére, kitojom magam, és már törlöm :D, akkor azt veszem észre, hogy véres a papír, világosabb vörös. Miután kitörlöm, elmúlik, önmagában nem vérzik.

Olvastam, hogy más orvost ajánl, de nem szeretnék orvoshoz menni a segglikammal, eléggé szégyellem, meg amúgy sem szeretek orvoshoz járni.

Mit tegyek, hogy rendbe jöjjön? Amúgy ha csak szarásnál lenne ez a baj, nem is zavarna, inkább attól félek, hogy elkomolyodhat a helyzet. Szóval mit vegyek rá a patikában? Itthon mit egyek, igyak? Hogy kezeljem?



2014. máj. 11. 02:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Hogy esnél ketté, most leköptem a monitort. :D
2014. máj. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:DDDD
2014. máj. 11. 07:34
 3/17 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom, mit csinálj, ha csak ritkán van, nem kell feltétlen orvos. Évente két-háromszor velem is előfordul ilyen, gondolom elpattan egy kisebb ér, ha erőlködni kell.
2014. máj. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tul kemenyet szarsz. Ezzel nem kell orvoshoz menni. Az is valoszinu h egyszer megrepedt es mivel eleg gyakran szarsz, ugyanaz a seb reped meg mindig. Probalj meg javitani a szarod allagan.
2014. máj. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Régen röhögtem ilyen jól, köszi. :D
2014. máj. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Költői megfogalmazás :D

Szerintem aranyér. Kezelni kellene, mert rosszabb lesz.

2014. máj. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 szamo77db ***** válasza:
Saját tapasztalatom, hogy el kell menni sebészetre vagy proktológiára és ott segítenek neked. Benyúlnak, megtapintják, kikérdeznek. Aztán kapsz kúpot és kenőcsöt. Emellett fontos a könnyű, puha széklet. Fogyassz sok olyan ételt, amely rostokban gazdag. Például a normál kenyér helyett korpás kenyeret. Esetleg használhatsz gyenge hashajtót. Ezt este beveszed és reggelre nagy valószínűséggel lesz hatása!
2014. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kössz, de nem hiányzik, hogy turkáljanak a segglikamban és tököm se tudja kúpokat nyomkodjanak belém. Az igaz, a napi minimum trónolás nálam a 2-nél kezdődik. De ma elvégeztem a dolgomat, és nemhogy szaros nem volt utána a vécépapír, de még nem is vérzett.
2014. máj. 11. 17:30
 9/17 A kérdező kommentje:
Amúgy még csak 18 éves vagyok, babapopsim van, borotvált segglikszőrzettel, nem is hallottam még ilyet, hogy ilyen fiatalon aranyere lenne valakinek. Néha kicsit szokott viszketni a fenéklikam, de különösebben nem veszek róla tudomást, megvakarom, vagy törlök még rajt egyet, ha úgy van. De persze megpróbálok odafigyelni, hogy több rostosat igyak, talán az segít.
2014. máj. 11. 17:42
 10/17 szamo77db ***** válasza:
Nézd, a te döntésed, hogy mit csinálsz. Én elmondtam, mit látnék jónak, innentől nem tudok többet tenni!
2014. máj. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!