Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek a SIZEGAIN nemisze...

Nagyélmény kérdése:

Szerintetek a SIZEGAIN nemiszerv növelő hatásos? Van aki használta már? milyen teljesítményfokozót ajánlotok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Az eroltetett novekedes sosem hasznos.
2014. máj. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor hogy , mivel növeljem meg a méretem ? mert eddig ez tunik a legjobbnak!
2014. máj. 12. 07:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
semmivel nem tudod megnövelni, fogadd el olyannak amilyen, az ilyeneket csak arra találják ki, hogy sok pénzt kihúzzanak az olyan luzerekbõl akik azt hiszik, hogy azért nincs csajuk, mert kicsi a kukijuk...
2014. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vard meg, amig felnosz. Kamaszfiukent meg kisebb, aztan nohet meg.

Ha nem no, akkor ekkora marad, fogadd el.

2014. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Ne szedj, ne használj semmit! Nem tudható, hogy milyen hatásuk van a szervezetre. Lehet, hogy kártékonyak, miközben az áhított eredményt nem produkálják. Szerintem is el kell fogadni a méretedet olyannak, amilyen!
2014. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem 11cm jóindulattal ha áll, kamaszkoromban rengeteg komplexusom volt miatta, mégis 13 éve boldog kiegyensúlyozott házasságban élek és van 2 gyönyörű kisgyerekem... soha eszembe sem jut, hogy kicsi a kukim, nem ez határozza meg az életemet...
2014. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!