Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi értelme volt a fitymaféket...

Mi értelme volt a fitymaféket meghagyni?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel körülmetélést végeztek rajtam.

Az orvos is mondta, hogy csak körülmetéléssel lehet a fityma szűkületemen segíteni.

Műtét után csodálkozva nézem, hogy a féket meghagyta és pár öltéssel össze is lett varrva.

Most ezt abszolút nem értem.

Kezdetben a kivizsgáláson azt mondta, hogy tele van szorító bőr gyűrűvel a fitymám és körülmetélni kell.

Ha most körülmetélt engem akkor mi értelem volt a féket is meghagynia meg még azt is varrogatni.

Nem egyszerűbb lett volna azt is levágni?



2014. máj. 13. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Ezt csak a doki tudná megmondani.Ilyenkor a féket is elszokták távolítani .Talán szeretne még egy műtétet csinálni .
2014. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is meghagyták, de nem tudom miért, hisz funkciója már nincs. Viszont állítólag ha eltávolítják, a fék helye eléggé elérzéktelenedik, így annyira nem bánom, hogy maradt.
2014. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

A feken van rengeteg idegvegzodes. En pl sokat adnek, ha legalabb a fek meglenne, legalabb annyi ideg lenne es lehet, hogy akkor elveznem az oralis szexet. Mert amugy sajnos nem elvezem. Ha nem rovid a fek, akkor nincs ertelme levagni.

Az orvosok nagy resze - nagyon helyesen - azokat az amugy funkcioval biro, egeszseges szoveteket nem szoktak levagni, kivagni, amivel nincs problema. Mivel a feked nem volt rovid, igy nem is ertem, miert kellett volna eltavolitani.... orulj, hogy megvan.

2014. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is megmaradt a fék. tényleg jó, mert ott a legérzékenyebb rész. Amikor nem áll még és valaki ott nyalogatja, akkor... érted. Szóval egyből indítja a dolgokat.
2014. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Az az orvostól függ, hogy milyen technikával, hogyan végzi a körülmetélést. Van aki meghagyja a féket, van aki egyúttal azt is eltávolítja, teljesen különböző megoldások vannak. Régebben próbáltam megtudni, hogy mitől függ, hogy ki melyiket alkalmazza, de egyértelmű választ nem kaptam.


A körülmetélés után a féknek már nincs semmi funkciója, így szerintem nem kell meghagyni. Az eltávolítás viszont nem csak egy vágából áll, hanem össze is kell varrni. Ha eltávolítják, akkor nem lesz érzéketlen, ugyanakkor nem lesz túlzottan érzékeny sem. Sima lesz ott is a bőr.


Ha a teljes belső fitymát eltávolítják, akkor a féket is megoldják. Ha a külső fitymarészből végnak többet, akkor meg megmarad a fék. Ha zavar, akkor utána is kérheted, hogy egy icipici vágással eltávolítsák.

2014. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Nyilvan ertelmes, civilizalt ember nem keri, hogy az erzo, funkcioval biro testreszet levagjak.
2014. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Fitymafék mint testrész??? Vicces vagy! A fitymaszűkülethez az esetek nagy többségében társul a rövid fitymafék problémája, érdemes a kettőt együtt megoldani. A másik pedig, hogy a teljes körülmetéléshez az kell, hogy a féket is átvágják, ekkor fog szép eredményt adni. Harmadik, hogy a rövid fitymafék nagyon sokszor párosul a korai magömlés problémájához. Azoknak, akiknek megcsinálták a rövid fék eltávolítását elmúlt a korai magömlésük. Angolul olvass utána.
2014. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Igen, rengeteg idegvegzodes van benne, ezert nem kell eltavolitani, ha nincs vele problema.

Ideje lenne gyogyittatnod a perverziodat amugy...

(akrotomofília: amputáció iránti vonzódás) Kezd most mar egy kicsit kinossa valni, hogy meg karacsonykor is azzal toltod az idodet (evek ota, eleg ijeszto), hogy itt mindenkit probalsz ravenni, hogy vagassa le a fitymajat.

Mikozben tobben rosszul jartunk ezzel a barbarizmussal, igy vagy ugy....


Pl:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__5..

2014. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!