Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 és fél hónapja metéltek...

2 és fél hónapja metéltek körül. Nemrég megjelent egy halvány barnás folt a makkomon, alul, a fitymafék felöli oldalon. Elég kicsi, nem viszket, nem fáj, és ha áll a péniszem, akkor alig látszik. Mi ez?

Figyelt kérdés

Nem zavar különösebben, de mi ez? menjek urológushoz? esetleg pigmentfolt lehet?

normális emberek normális válaszát várom :)


2014. máj. 19. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Miért metéltek körül? Am menj dokihoz, fő a biztonság
2014. máj. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
makk folt. ez körülmetélés után előfordul. az enyémen is van egy folt. semmi rossz hatása nincs nem betegség csak egy folt. nem lehet elmúlasztani meg semmi. fogadd el hogy ott van.
2014. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem lesz nagyobb vagy nem terjed el?


Fitymaszükület miatt, és muszáj volt.

2014. máj. 19. 00:17
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
nem lesz nagyobb és nem is terjed el. nyugi semmi gond nem lesz vele. én is voltam vele orvosnál de mondta hogy semmi gond nincs vele, de változtatni sem lehet rajta. örökre ott marad. egyébként fitymások között is van olyan akinek van folt a makkján. de a fityósok között ritkább ez.
2014. máj. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
45%
A makkotok nem szarad ki ?
2014. máj. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%

Nekem ezek a foltok tizeneves koromban kezdtek elojonni. Eloszor csak kicsit, de most mar sok ev eltelt es mar egeszen tarka. Nagyon ocsmany, gusztustalan, sajnos, mivel levagtak a fitymamat, ezert latszik. Parszor mar neztek is miatta nemibetegnek. Pedig en aztan biztos nem vagyok az :(

Ez igen, szaraz is a makk...

2014. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MiPro ***** válasza:
18%
Foltok, nekem is vannak. Sajnos nem igaz a fenti: TERJEDHET.
2014. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!