Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros folt a péniszemen,...

Piros folt a péniszemen, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kellemetlen a téma, kérem a rosszindulatú hozzászólásokat mellőzni...

Az a helyzet, hogy egy barátnőm van már 2és fél éve, de egy hete megjelent a makkom felső részén egy piros folt, nem nagy, csak egy kisköröm fele nagyságú vörösebb folt. Érzékeny, és kellemetlen szagú. Fogalmam sinc smitől lehet.... Nagyon el vagyok keseredve. Jól ápolt vagyok, igényesen ápolom az intim részeket is.

Mindenképp tervezem hogy a napokban elmegyek vele orvoshoz, de addig is kérném a ti tapasztalatotokat.

Ilyenkor amúgy milyen orvoshoz célszerű menni? urulógus?

Köszönöm előre az értelmes válaszokat, nagyon meg vagyok ijedve. 22/F



2014. máj. 20. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ne íjedj meg!Ha nem te akkor a barátnődnek kell jobban tisztálkodni,de lehet egy nagyon enyhe hüvej gomba fertőzés is,ha a barátnőd nem panaszkodik,hogy ég vagy viszket.Nem kell megíjedni,pár nap és elmúlik,ha nem menj orvoshoz.Te urológushoz a csaj meg nőgyógyászhoz.Elő szokott fordulni rendszeres tisztálkodás esetén is.
2014. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
urulógus
2014. máj. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Én bőrgyógyásznak mutatnám meg először.
2014. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mehet ide is, oda is
2014. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!