Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma előszőr ollóval kicsit...

Okoska98 kérdése:

Ma előszőr ollóval kicsit megritkítottam (rövidre vágtam) a fanszőrzetem, de most néha szúr, leginkább a tövében! Ez normális? Vagy nagyobbra hagyjam meg legközelebb?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok! 16/F

2014. máj. 20. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon rövid, megböki a bőrt, irritálja és viszket. Néha jó úgy jól megvakarnyi.

Max 1-2 napig viszket, aztán elmúlik, mert gyorsan nő a szőr. Döntsd el kibírod-e.

2014. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon viszket inkább csak bök! tényleg gyorsan nő?
2014. máj. 20. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:
én tarkopaszra lenyirom ott, és másnap már lehet látni a szört szoval gyorsan
2014. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Lányként, én mindig vágom. Eleinte csak ollóval, és nekem is szúrt. De ez a normális.

Most már epilálni szoktam. De az kvára fáj. De így csak max 3 nap után kezd nőni.

16/L

2014. máj. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez normális,telejsen ne hogy leborotváld,nem is férfias látvány és nagyon gyorsan kinő a szőr,tehát nincs is értelme.
2014. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hogy kinek mi férfias, hadd legyen már egyéni megítélés kérdése.


Ma már az alapvető testi higiénia része a fanszőrzet kordában tartása. Ez terjedhet a teljes lecsupaszításig is, de a minimum a rendszeres nyírás. A csupaszságnak vannak egészségügyi előnyei is, kevésbé izzad a terület, kevésbé tudnak megtapadni a kórokozók, mert nincs szőr, ami felületet biztosítana.

2014. máj. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Bocs a szőrnek meg van a funkciója,azzal nincs is baj,hogy ha valaki odafigyel ne váljon őserdővé,de egyre több a nőies férfi,fiú.Egy tök csupasz férfi test,nem férfias sehol sem.A csupasz szóról nem a férfi szó jut senkinek az eszébe.És a igényeséget az elnőiesedéssel sokan keverik.


Igényes:a szőrzetét kordába tartja,higéniára figyel,spray,dezodort,valamilyen izzadás gátlót használ,tiszta a ruházata,tehát külseje,ruházata ápolt


Nőies vonal: ha már olyan tevékenységeket végez amik nőkre jellemzőek,tök csupasz test nem férfias,ha valaki annyit van a tükör előtt mint egy csaj,annyit bibelőzik ott,sokat vasal hajat,kenegeti a körmét,nézegeti magát,ha havi rutinba beletartouzik a kozmetikus,ha csak nem pattanásos a bőre,tehát nincs valódi indoka,ha már pediküröshöz,manikörüshöz járkál nem néha-néha,ha gyakori a szoli,ha eléggé női színekbe járkál,sok a rózsa szín cucca,egy-két felső még hagyján.


De komolyan ezzel foglalkoznak is hogy egyre több a metrosexuális férfi és elnőiesednek.Ez tény,sok helyen hallani erről.

2014. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
7-es, csodálatos, hogy te a teljes emberiség nevében képes vagy kinyilatkoztatni. Nyilván téged kérdez minden nő, mielőtt eldönti magának, hogy szerinte mi a férfia. Ne röhögtess.
2014. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tuccennéljobbat válasza:
itt most nem a transzexuális férfiakról kérdeztek, csak megkérdezték a borotválást , az hogy nem dzsumbúj van ott lent hát inkább igényes mint buznyákos.
2014. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!