Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aki volt már sztk-s műtéten...

Aki volt már sztk-s műtéten fitymaszűkülettel az légyszi ossza meg tapasztalatait velem?

Figyelt kérdés
most készülök urológushoz menni, már megvan a beutaló csak nem tudom mire számítsak, ha elküld műtétre a doktor úr akkor kb mennyi a várakozási idő és hogy zajlik le egy sztk s műtét, fitymafékem rövid és merev állapotban nem tudom a makk pereme mögé húzni a bőrt , lankadt állapotban működik rendesen, elvileg nem kell teljes körülmetélést alkalmazni, de sokan mondták már hogy általában arra próbálnak rávenni sztk-n, szval akinek volt már ilyen műtétben része sztk-san nem magándokinál az légyszi ossza meg velem a tapasztalatait akár itt akár privátban , nagyon köszi előre is és megy minden hozzászólásért a zöld pacsi :)

2014. máj. 22. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Ha csak a fék rövid és nincs fitymaszűkületed,valóban semmi értelme a metélésnek.Nem muszáj beleegyezned.

Kapsz időpontot, és elvágja a féket,2-3 öltéssel lejjebb varrja,szépen oda fog forrni.6 hétig semmi szex,de a gyógyulástól is függ. Kamilla,gyulladáscsökkentő krém,azt rögtön irass is. Kb 5 perc az egész.

2014. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Bocs 1 es azért ennyire nem kell megtéveszteni senkit,azért hogy itt jópofizzál .A dolog nem így zalik egészen .
2014. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

"metélésnek.Nem muszáj beleegyezned. "


Kedves első válaszoló: el se muszáj mennie.. El kell döntenie: az orvosnak higgyen, vagy neked. Ennyi...

2014. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 2 és 3 válaszoló.Tehát jobb,ha a szex csak fájdalommal és repedéssel megy. Hát gratulálok nektek.Nektek az sem baj,ha szakad minden,vagy csak a hegyét tudja majd odasimítani..Igen el kel menni szakorvoshoz,mert Ti sem látjátok,ahogy én sem. Meg kell hallgatni.Ha bizonytalan,akkor el kell menni másikhoz. A leírtak valóban nem indokolják a metélést,főleg nem a teljeset.Az előbb is ezt írtam.És a fékműtét pedig így történik.De csak engem minősítettetek.a kérdésre nem igazán válaszoltatok.

Az első voltam.

2014. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem valoszinu, hogy 2014ben csak a teljes korulmeteles lesz a jo megoldas, szerintem az sok problemat okozhat, nekem okoz is sajnos.

Meg kell nezetni, ha kell, akkor tobb dokival.

2014. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%

Ezt nem kell metélni,van fityma palsztika vagy z plasztika,vagy bemetszés,ezekkel módszerekkel csak lazítanak a fitymán,de nem távolítják azt el.


És igen sok orvos a metélést javasolja még ha nincs is rá szükség,ekkor el kell mondani hogy szeretné ezt a kérdező elkerülni és a fitymáját megtartani és kész és akkor keresnek rá más megoldást.


Akár néha több orvost is érdemes felkeresni és metélést igen is ha lehet kerülje el.Senki nem mondta hogy ne kezeltesse magát,csak annyit mondtunk hogy nem kell beleegyeznie,hanem más módon is lehet kezelni.Ennyike.

2014. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!