Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok van spermám de...

14 éves vagyok van spermám de még 1x se volt magömlésem és előváladékom sincs. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Rendes válaszokat please :D
2014. máj. 24. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Miből tudod, hogy van spermád, ha nem ömlött?
2014. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
ezt nem értem. ha kivered sincs elõváladék? és magömlés? ha elélvezel kell jönni spermának. de ha nem is jön honnan veszed h van spermád?
2014. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert már voltam lánnyal is meg már ki is elégítettem magam és láttam hogy jön ki sperma fehér szinű :D de még nem volt magömlésem... ezért nem értem
2014. máj. 24. 15:07
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Minek kell dugni, ha még csak nincs is rá kész a szervezeted? Főleg 14 évesen... Elárulom, valószínűleg a lány nedvével találkoztál, nem a saját spermáddal... Istenem, hol van az ilyen idiótáknak az anyja-apja?!
2014. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként előbb nézz már utána a fogalmaknak, mielőtt szexelsz... a magömlés tudod mit jelent? Azt, hogy elélvezel, és kijön a spermád. Ha önkielégítésnél ilyen történik, akkor van magömlésed te nyomorék hülye.
2014. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Öcsém, kicsit el vagy tévedve a fogalmak közt. Amikor jön ki az a fehér izé, na azt nevezik magömlésnek. Tehát nagyon is VOLT magömlésed. (Mit gondoltál, mi a magömlés? Búzák potyognak a farkaból?)


Valószínűleg előváladékod is van, csak arról se tudod, hogy melyik. (Az az átlátszó nedv, ami izgatás során a farkadból jön, még a fehér trutymó előtt.)

2014. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
jön ki a sperma=magömlés
2014. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Az éjszakai magömlésre gondolsz?
2014. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is éjszakaira gondol .Az meg ugy látszik még várat magára.Aki gyakran veri ki ,ott kevés is az esély erre.Ez a dolgot az agy vezérli le .

Aki meg olyan szépnek nevezi a spermát /trutymó / belegondolhat hogy ő is pontosan ilyen trutymóból származik .

2014. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9: Bizonyára azért nevezte így a válaszoló, mert a kérdezőnek fogalma nincsen arról, mi micsoda. Azon se csodálkoznék, ha kiderülne, azt se tudja, mi az a pénisz... Én is így magyaráznám el neki nyilván.
2014. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!