Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akik átestek részleges körülme...

Akik átestek részleges körülmetélésen, nekik milyen volt utána? Főleg személyes tapasztalatok érdekelnének!

Figyelt kérdés

milyen volt a péniszed előtte?

milyen volt és hogyan zajlott a műtét?

mennyi és milyen volt a gyógyulási idő?

milyen lett a végeredmény?

összességében elégedett vagy e-vele és megérte-e?


2014. máj. 24. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Én körülmetélt vagyok, esztétikai okok miatt döntöttem a műtét mellett. Évekig hátrahúzott fitymával éltem mert kellemesebb érzésnek tartottam. Utána döntöttem csak, hogy nincs is szükségem a fitymára. Nekem az alis klamp módszerrel csinálták meg a műtétet, teljes fájdalom és vérmentesen, nincsenek varratok és a beavatkozás öt perc volt. Utána az első szexuális kapcsolatom kb. öt hét után volt. Nagyon örülök annak, hogy elhatároztam, hogy úgy határoztam megválok a fitymámtól, az a kár, hogy nem előbb csináltattam meg. A páromnak is nagyon tetszik, szexualitásban semmi hátrányát nem tapasztaljuk.
2014. máj. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, az elso valaszolo ezt a sablonszoveget minek irta ide, mivel itt reszleges metelesrol volt kerdes felteve, o meg teljes korulmetelest reklamoz, nagy erovel itt, ahogy elnezem.


Na de akkor, ha mar elterunk a tematol, akkor en is megirom: nekem is levagtak az egesz fitymat es csak a bajom van emiatt.


Ezert azt ajanlom, hogy jo orvost keress fel kerdezo, aki a leheto legtobb elobort meghagyja, hogy tudjon funkcionalni.

2014. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
31%

Ha csak 'divatból' akarod, nagyon ne csináltasd meg. Exemnek volt ilyen, és bár lehet, hogy alapból egy nagy nulla volt az ágyban, de szerintem emiatt volt szar szerető. Meg egy 'természetes' jobban néz ki (szerintem) a 'fabrikáltnál', könnyebb is vele bánni.

N/19

2014. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!