Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13.5 éves vagyok nem nagy a...

Goodlike1104 kérdése:

13.5 éves vagyok nem nagy a péniszem, kb 8-9 cm állva, de már szőrösödik kb mikorra nő meg méretileg?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 14:46
 1/6 anonim válasza:
8%
Kispö csű vagy. Soha nem nől meg max fél cm-t
2014. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pontosan nem tudjuk megmondani. A serdülőkor elején jársz még, szóval a következő néhány évben fog megnőni!
2014. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Ebben a korban teljesen mindegy, hogy mekkora, mert senki nem egyforma. Van aki korábban, valaki később kezd el serdülni. Éppen ezért nem hiszem, hogy meg lehetne mondani, hogy mennyit nő még
2014. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi,ahogy a kamaszkorba lépsz,erőt vesz magán ez is.

Nem csak ennek kell fejlődni,hanem a többi nemi szervednek is ,de lényegesen .

2014. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én 14 éves koromig nöttem mindenhova, magasságilag és péniszre is...ezért szivtam meg az életet.


170 cm magas vagyok


14 cm a péniszem és 4 cm vastag

2014. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az hogy már szőrősődik az már jó jel,akkor már megindult a serdülés.

Általában 15-16 éves korban szokott lényegesen megnőni a pénisz.

Meg 13 éves korban van még változás,amikor kicsit nő és szőrősődik


De akik alacsonyabb növésűek 13-15 éves koruk körül azoknak néha kicsit kisebb a péniszük,de amint elkezdenek nyúlni magasságra a péniszük is megnő.


Tehát pár éven belül.De nyugi sok korodbelinek nincs nagy pénisze,sőt akár kicsike van és van aki még nem is szőrősődik,csak sokan kamuznak a méretekkel.


De lankadtan mennyi és milyen magas vagy?


nem mindegy milyen magassághoz tartozik a méret és aki duci annak kisebbnek is látszik sokszor.


De neked még nem kell aggódnod még csak most kezdesz el nemileg fejlődni.

2014. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!