Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves srác vagyok és nagyon...

17 éves srác vagyok és nagyon idegesít, hogy mikor óvszert szeretnék felhúzni lelohad a péniszem, ez miért van, mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés
Eddig párszor történt (már benn volt és akkor kezdett el összemenni, másik alkalommal már mielőtt felvettem volna, viszont amikor csak egyedül csináltam akkor meg semmi gond nem volt), de már egyre jobban parázok a következőktől, nyilván ez se segít rajta, de nem tudom mit csináljak.
2014. máj. 28. 16:59
 1/7 Grim13 ***** válasza:
66%
ne izgulj annyira, kérd meg a barátnődet segítsen!
2014. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ismerős, kezdőknél előfordul ne aggódj majd alakul, jobban izgulj és amikor kemény akkor húzd fel..


utána meg folyamatosan izgasd magad és akkor nem lankad el.

2014. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egy kis kézi segítség a pártól? Egyébként hova sietsz? Lelohad? Kezdjétek előröl :D
2014. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grim13 ***** válasza:
a ne izgulj annyira részt az idegeskedésre értettem nem másra amúgy:D
2014. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megbeszéled a barátnőddel ,ezután ő húzza fel .Nem vonja el a figyelmedet .Erre összpontosítasz ekkor .Az óvszer ott legyen elérhető közelségbe ,elkészítve,és ne a nadrág zsebben .
2014. máj. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:D
2014. máj. 29. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálam is, meg még jópár fiúnál. Ezen sokan átesnek.. Elő fog még fordulni a jövőben is, beszéld meg a pároddal.

Gyakorolni kell.. Azért lankad le mert koncentrálsz, ideges vagy.. Utána erőlködhetsz te bárhogy, már nem lesz az igazi.

El fog múlni!

2014. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!