Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a Péniszem, de csak egy...

Fáj a Péniszem, de csak egy bizonyos pozícióban, és merevedéskor, egyébként nem érzem mire utalhat ez?

Figyelt kérdés
Amikor merev állapotban van a péniszem, és "nagyon áll", tehát majdnem párhuzamosan van a hasammal - ez akkor fordul elő ha fekszek az ágyon a hátamon - és ilyenkor a hugycsövemben érzek fájdalmat. mintha sok kicsi tűvel szúrnák ,de ezt mintha belülről érezném. Ha a péniszemet ilyen állapotban nyomja az alsónadrág, vagy esetleg én nyomom erősebben "hátulról", az alsó feléről a hugycső környékén, akkor még fájdalmasabb. Ha felállok és a péniszem merőlegesen áll a testemre, a hasammal merőlegesen, áll, akkor nem érzek egyáltalán semmitse. Mire utalhat ez ? Lehet valamiféle felfázásféle okozza vagy ilyesmi ?
2009. dec. 30. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
nem. de van megoldás: egy konyhakés, és egy gyors mozdulat. ráadásul ingyenes is. szerintem megéri ;)
2009. dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hali!


A húgycsöved nem tud felfázni, csak a hólyagod.

_ Nem sérült meg a húgycső belseje a nyílásnál?

_ A húgycsöved egészében, vagy csak egy szakaszában jelentkezik a fájdalom?

_ Nem folyik vagy váladékozik a húgycsőnyílás?

_ Hólyagod nem fáj, nem érzékeny? Pisilned milyen gyakorisággal kell?

_ Heréid nem nagyobbodtak meg? Nem fájnak?

_ Tapintsd ki fekvő testhelyzetben a prosztatád környékét kívülről! Nyom(kod)d meg a herezacskód alatti, végbélnyílásod fölötti szakasz közepét. Érzel valami szokatlant, vagy fájdalmasat?

_ Életkorod?


Várom a válaszaidat, hogy esetlegesen segíthessek!

Boldog új Évet s Évtizedkezdést kívánok!

Üdv: EE

2010. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A hugycsövem egészében érzem, de már egre gyengébben , el fog múlni valószínűleg szerencsére. Nem lehetett hogy a kidörzsölődött a bőr ? de kkor miért a hugycsövemnél éreztem a fájdalmat ? egyébként 20 éves vagyok. az összes többi kérdésedre negatív a válaszom, más fájdalmat nem érzek, se here se prosztata gond nincs a dologban, és ez is csak merevedéskor jön elő, de már egyre gyengébb a fájdalom. Köszönöm hogy megpróbáltál segíteni :)
2010. jan. 2. 13:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Mégsem múlik el :(
2010. jan. 4. 20:24
 5/9 anonim válasza:
Nekem volt ilyen,azt mondták rá az uruloögusok hogy meg kell müteni.Szerintem te is menj el mert biztos ami biztos!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ugyanezek voltak a tüneteid? Ugyanilyen pozícióban ?
2010. jan. 4. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:
helo tt zl. vagyok szerintem ha ez igaz akkor menj el úrologushoz mert szerintem ez ritka panasz
2010. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Ha a bőr dörzsölődne ki, akkor nem éreznéd a húgycsöved, de ha érzed a csövedet egészében, független attól, hogy van-e vagy nincs folyás belőle z lehet valami fertőzés, mert húgycsőérzékenység magától nem jön létre.

_ Amúgy mióta ilyen?

_ Milyen jellegű fájdalmat érzel benne?

_ A húgycsőben meddig tart a fájdalom?

Végezd el a fenti vizsgálatokat mégegyszer, de közvetlenül meleg fürdő után!


Egyébként a kellemesen meleg (nem forró) kamillafőzetet (natúr, cukor- és egyéb ízesítésmentes teát) szívj fel egy kisebb fecskendőbe, helyezd be a fecskendő végét a húgycsőnyílásba, csípd össze finoman az ügyetlenebbik kezed hüvelyk- és mutatóujjával, majd nyomd fel a húgycsövedbe 5-10x...ahogy jónak látod. Ha bement, várj egy 10-30 mpet, majd engedd el a húgycsöved nyílását. A felnyomott teát egy üres edénykébe vagy pohárba engedd vissza. A maradék főzettel pedig nyugodtan füröszd meg a bránódat. Előtte Betadine-nal fertőtlenítsd le a nyílását.


Ezt csináld meg néhány napig, ill. este Tetran vagy Bepanthen Plus kenőccsel kend be a húgycsövedet, esetleg fújj bele Oxycortot (ez utóbbi sérülésekre nagyon jó, és rendkívül hűsít. Hűtőszekrényben tárolandó, viszont VÉNYKÖTELES!). Még talán ezzel lehetne vmit elérni.


Ha néhány nap múlva sem javul, tényleg ne cécózz, és menj el urológushoz.


Remélem tudtam vmennyit segíteni.

Várom a beszámolódat az ismételt vizsgálatodról, majd a kezelésről, ha kipróbálod, ill. a fejleményeket az urológustól, ha nem javul a helyzet.


Üdv: EE

2010. jan. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előzőhöz még...


Jjah... és a fecskendő tűmentes legyen... :-)

2010. jan. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!