Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sérv, vagy esetleg húzódás?

Sérv, vagy esetleg húzódás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 napja furcsa fájdalmat (vagy valami olyasmit) érzek jobb oldalon a hasam alján, combtövemnél, illetve első nap kicsit a zacsiba is kisugárzott (olyan érzés volt, mintha valaki szorítaná). Nem az az igazi éles, meghatározható fájdalom, inkább húzódik kicsit, elég tompa, a pontos helyét se nagyon tudom meghatározni igazából. A hasam megfeszítésére nem fokozódik a fájdalom, most voltam edzeni "lesz ami lesz" alapon és hasaztam is rendesen, illetve próbából 50-60 kilót emeltem fel a földről, de nem fokozódott az érzés. Gondolom ezt sérvvel azért megéreztem volna. Inkább csak akkor érzem, ha bizonyos szögben tartom a lábam, illetve sétánál. Viszont ott furcsa mód csak akkor, amikor a lábam elemelkedik a földtől, szóval amikor a levegőben lóg...ez így leírva elég vicces, de hátha másnak is voltak már hasonló tünetei. Egyébként tapintható, látható elváltozás nincs, korábban is volt ilyen jellegű panaszom de kb egy fél délután alatt el is múlt. A dologhoz hozzátartozik, hogy 3. napja érzem a dolgot, ma már sokkal lightosabb, alig érezhető, az első napon rosszabb volt. Illetve még annyi, hogy előtte való nap egész durva hasedzésem volt és aerobozotam gyors sétában ahol lehet, hogy kicsit nagyobbat léphettem és talán csak húzódás...szeretném ezt hinni legalábbis. Szerintetek?



2014. máj. 29. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy húzódás .
2014. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is van ilyen...remélem elmúlik...nekem is lightosabb lett 1 nap elteltével.Neked hogy van elmúlt azóta?
2014. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!