Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért hullik a hajam? (kérlek...

Delayhack kérdése:

Miért hullik a hajam? (kérlek olvasd végig a lentieket)

Figyelt kérdés

A hajam nem foltokban hullik. Úgy veszem észre hátúl a hajamnak nincsen gondja. A fejtetőn, oldalt és elől hulllik. Elvileg Hormonális probléma, vagy öröklöttem.

Szedek folyamatosan Finasteridet napi 1mg,(már 3-4 hónapja) változást nem látok ugyanúgy hullik.


A hajam hullik de nem csak a hosszú szálak hanem a kis apró kb fél centis haj is. oldalról és fentről.

Szedtem még a finasterid előtt DHT blocker nevü kapszula: B6 vitamin, fűrészpálma olaj mindent ami erre volt

arcüreg röngten rendben van

vérvétel: rendeben van

egészséges táplálkozás: rendben van

Allergia vizsgálaton voltam, szinte mindenre allergiás vagyok és szedek arra gyógyszert" AERIUS 5mg".


A nagy változás a fogászati röngten mutatott. 4 db fogamnál van góc. Már az egyik ki is lett gyökérkezelve.

Mitől hullhat a hajam ? mert már én asse tudom mit csináljak. 21/F



2014. jún. 1. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

akkor vszínű a fog-gócok volt a probléma.

meg kell mind a 4 fogadnál szüntetni a gócot, és utána rendbe jössz.

de ne azt várd,h miután kiszállsz a fogorvosi székből elmúlik azonnal a probléma. mert nem fog, idő kell h visszaálljon . légy türelmes.

2014. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen kórházi gócmegállapítási eljárások iránt szkeptikus vagyok. Nekem az állítólagosan felismert góc négy fogamba került és az eredmény egy nagy nulla. Érdemes lenne más utat is keresned.
2014. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most jelenleg házi készítésű paprika hajszeszt használok h legyen több keringés, vérbőség. Más elváltozásról még nem tudok, esetleg segítség kép milyen kivizsgálást tudnátok mondani amit meg kellene nézetni, amúgy azt furcsálottam hogy 3-4 HÓNAP MAJDNEM A TELJES HAJAMNAK A FELTÉ ELVESZTETTEM ANNYIRA ÖMLÖTT elmnézst a caps lock ért most a fogam elvileg kb fél éve vhol régebb óta ott a góc és be is van gyulladva... az lepett meg h iylen hírtelen történt...
2014. jún. 2. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!