Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hormonális háttere...

Lehet hormonális háttere annak, ha egy 25 éves férfinak nincsen szakálla ( rendes szakáll, nem csak pár szőrszál )?

Figyelt kérdés
Idén nyáron töltöm a 25-öt, már elég idős vagyok ahhoz, hogy ne várjak tovább, el kéne mennem endokrinológushoz hormonvizsgálatra. 14 éves korom óta vesebeteg vagyok 16 évesen leálltak a veséim, azóta dialízisre kell járnom, nem tudom, hogy ez belejátszhat-e a dologba. Libidóm 100%-ig koromnak megfelelően működik, a férfias vonásaim kialakultak, hangom az átlagnál mélyebb. Mikor a kezelőorvosomat, aki nephrológus kérdeztem, hogy mi lehet, azt mondta, ha meg akarom tudni az igazságot menjek el hormonvizsgálatra, ha meg eddig boldogan éltem az életemet szakáll nélkül, akkor meg "tojjam" le az egészet és menjen minden ugyan így. Szerintetek?

2014. jún. 2. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a libidód hibátlanul működik, a hormonális háttereddel egész biztosan nincs baj, ez genetikai dolog, a sejteken belül a sejtmagban van a DNS lánc, ezen bizonyos részei aktiválják a szaporulatát a sejteknek. Ha nincs meg a "kód" a láncban, kaphat akármennyi tesztoszteront, nem fog osztódni. Ezért nincs szakállad. Inkább örülj neki. :)

Van, aki merevedési problémákkal küszködik már, elsorvadtak az izmai, egyáltalán nem érdeklik a nők, és akkora dzsumbuly szakálla van, hogy a mikulás megirigyelhetné.

2014. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. jún. 3. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!