Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet hererák? Legyen szíves...

Lehet hererák? Legyen szíves akinek már volt (sajnos) hererákja az írja le nekem mik voltak a tünetei?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és a bal herém néha egy parányit nagyobb , aztán ugyan olyan mint máskor. Amúgy voltam urológusnál 2 hónapja akkor megállapított egy herevisszerességet, de azt mondta egyenlőre nem érdemes beavatkozni. Akkor nem kérdeztem rá erre, és félek mivel csak kézzel vizsgált, hogy hererákom van. Értelmes válaszokat várok. Amúgy hozzá tartozik a a dologhoz, hogy iszonyatos hipochonder vok .

2014. jún. 7. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs hererákod. Nyugi.

17/f

2014. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hererák nincs (inkább "agyrákra" utal a kérdés). A bal heréje minden férfinek nagyobb, mint a jobboldali, a visszér tágulat pedig szintén meglehetősen gyakori, de többnyire semmi teendő nincs vele (pláne eben a korban).
2014. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én úgy gondoltam ,hogy a bal herém mérete változik egy kicsit néha nagyobb néha kisebb.
2014. jún. 7. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy van hererákod!

Te tényleg hipochonder vagy, hallod. :D

2014. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!