Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek hererákom van?

Szerintetek hererákom van?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és azt vettem észre hogy a jobb herezacskómon egy nagy csomószerűség van és úgy érzem hogy egyre nagyobb.

A jobb herém már kb. 1cm-rel lentebb van mint a bal mert lehúzza :(



2014. jún. 9. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
A here rák nem függ azzal össze ami a zacsidon van .A herék meg nem is egy magasságban helyezkednek el .Nem a csomó húzza,hanem a melegtől van így .A csomó egy izom köteg is lehet .A zacsi bőrből és izmokból van .
2014. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Erőteljes visszértágulat szokott lenni valamelyik oldalon. Nem kizárt a heresérv sem, amikor egy bélszakasz a lágyékcsatornán át benyomul a herezacskóba. Meg kell mutatni orvosnak, esetleg operálják. Rák az ebben a korban nemigen szokott előfordulni.
2014. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Bocs 2 es,de a lágyéksérvhez a hasfalnak is ki kell repedni,a bél csak ezután tud a zacsiba jutni .
2014. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
A heresérv helyesen lágyéksérvet takar.
2014. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez a dolog nem most jelentkezett egy jó ideje már ilyen csak nem mertem/merem elmondani a szüleimnek és senkinek :(
2014. jún. 9. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkrétan a herezacskódon van, akkor lehet ciszta is! De látatlanban mi csak tippelni tudunk! Fontos lenne, hogy minél hamarabb szólj a szüleidnek és menjetek orvoshoz! Az ilyen elváltozásokat (főleg ha a legnemesebb részedet érinti) nem szabad elhanyagolni!

Az orvoshoz egyébként egyedül is elmehetsz már, de ha beavatkozásra lenne szükség, ahhoz a szüleid beleegyezése is kelleni fog!

2014. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Összeszedem majd magam és szerintem elmondom szüleimnek.

Köszönöm a válaszokat és a segítséget!

2014. jún. 9. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia mi van veled hogy vagy?
2014. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szamo77db ***** válasza:
Voltatok orvosnál? Mit mondott? Vagy még mindig halogatod?
2014. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál de szerencsére semmi komoly bajom sincs :)
2015. máj. 14. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!