Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv mindenkinek! Lehet-e...

Lali1985 kérdése:

Üdv mindenkinek! Lehet-e gyerekem attól, mert here visszér tágulatom van? Barátnőm terhes, de én nem tudom mit csináljak, mert olvasgattam és semmi jót nem írnak. Várom a válaszokat!

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet gyereked :)
2014. jún. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátnld terhes, akkor igen - elvégre nem valószínü, hogy megszállta a szentlélek.
2014. jún. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
király, hogy ennyire bízol barátnődben...
2014. jún. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Király nem király ,de szerintem sokakban felmerülne ugyanez a kérdés mivel 14 éve van herevisszér problémám Nem voltam én azóta orvosnál,mert elvagyok vele. A megerősítésetek meg jól esik nagyon ,mert persze nagyon szeretnék gyereket és remélem hogy tényleg az enyém is. Bízni meg a mai világban..
2014. jún. 12. 09:48
 5/10 anonim ***** válasza:
2014. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyszerre mindkét herénél nem szokott ilyen előfordulni .

Ez a betegség okozhat olyan gondot,hogy nem megtermékenyítő

képes spermiumokat termel a víszeres here .Mert hogy abba gyenge a véráramlás .

2014. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet,mert a visszér az csak csökkentheti a termékenységet,de eleve nem mindegy hogy milyen mértékű a visszértágulat sem.Van amelyiket meg kell műteni és van amelyiket nem.
2014. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért kicsit megnyugodtam,de az a biztos ,ha elmegyek orvoshoz.
2014. jún. 16. 23:38
 9/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam még egy fontos dolgot. 10 éve pánikbeteg vagyok és frontint szedek. az nem baj? :S
2014. jún. 19. 19:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el annak a gyógyszernek a mellékhatásait (akár itt netre üsd be és olvad el itt) hogy képbe legyél. De nem baj egyébként. De mihamarabb menj el orvoshoz :)

Gratulálok a te babád ne aggodj :)

2014. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!