Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szakítottunk a makkom miatt....

Szakítottunk a makkom miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Első alkalom volt, hogy végre lefeküdtünk egymással 1,5 hónap járás után. Rólam tudni kell, hogy hiper érzékeny makkom van, gyakorlatilag érinthetetlen. Ő pedig -a később elmondottak alapján az előző pasijával mindig így csinálta, ezért tette velem is- hátrahúzta a fitymámat és a markával elkezdte dörzsölni a csupasz makkomat. Én persze felordítottam és vergődtem a fájdalomtól. Mikor magamhoz tértem mondtam, hogy ne érjen a makkomhoz, mert még magamnak sem megy. Erre ő azt mondta, hogy makk nélkül nem lehet szexelni és elment. Két napig nem is vette fel a telefont, harmadik nap kaptam az sms-t, hogy szakítottunk. Ki mit tenne a helyemben?

#érzékenység #érintés #fájdalom #makk #ordítottam #sírtam is a fájdalomtól #SOHA NE ÉRJ A MAKKOMHOZ!
2014. jún. 17. 12:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
:D:D
2014. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha igy reagalt,jobb ha elment.Majd a következönek,egy beszelgetes soran mond el a gondod,ha tetszel neki,megerti.
2014. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy ez csak egy indok volt. senki sme szakit ilyen miatt ha szereti a másikat. Tehát ne bánd a dolgot.
2014. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"makk nélkül nem lehet szexelni "

:DDDD


Mondd, hogy csak trollkodsz :D

2014. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2014. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad. Alul, felül.
2014. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat és a jótanácsokat.


Akik nevetnek meg viccelődnek, azok miért teszik?

2014. jún. 17. 12:48
 8/16 anonim ***** válasza:

Az én makkommat dörzsölheti ( a barbár) amikor csak szeretné.

Privibe jöhetnek a csaj adatai!

2014. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem röhögd ki a csajt, és ezt nőként mondom. Picit egysíkú a szexuális "kultúrája".
2014. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Ki mit tenne a helyemben? <- Elmennék orvoshoz, mert az, hogy ilyen érzékeny a makkod, az nagyon nem normális. Gondolj bele, ha egy gyulladás után úgy beszűkülne a fitymád, hogy körül kéne metélni, akkor mit csinálnál?
2014. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!