Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az lenne a bajom, hogy tisztál...

Az lenne a bajom, hogy tisztálkodásnál véletelenül megkarmoltam a fitymafékem, és most elég ronda heg van 1 csikban, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ja amugy szerintem a fitymafékem is rövid mert a fitymámat mereven csak a makkom aljától 1 cm-re tudom lehuzni
2010. jan. 3. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindjart jonnek es szolnak hogy le kell vagni a fitymadat. Par pillanat es erkeznek a joszivu okosok :D
2010. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lógasd kamillába. ne hagyd h begyulladjon, mert még rövbidebb lesz a fitymaféked. a rövid fitymafékkel amúgy nemkell semmit sem csinálni, ha a makkod alá 1 centire letudod húzni az bőben teljesen jó, főleg ha nemis fáj. ha már fáj, akkor ajánlott felkeresni az urulógust, de akkorsem kell körülmetélni, hanem csak csinálnak egy bemetszést a féken és aztán összevarják és ennyi.

de téged ez nem fenyeget, csak vigyázz arra a karmolásra h ne gyulladjon be.lógasd kamillába és tartsad nagyon tisztán, és szellőzős boxert hordj.

2010. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!