Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges körülmetélés műtét...

Részleges körülmetélés műtét után?

Figyelt kérdés
Ma tudomásom szerint reszleges korulmetelest vegeztek el rajtam illetve nagyon le is volt tapadva azt levalasztottak. Az lenne a kérdésem hogy hogyan kezeljem doki szerint holnap délben levehetem a kotest és hagyjam szabadon a lompost és betadine krémmel kenegessem hogy ne tapadjon vissza de most mennyire huzhatom hátra? . Nálatok mi vált be a mihamarabb gyogyolasert? Ja illetve a vizeles nagyon nehezen megy!

2014. jún. 20. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Én nemtudom, hogy mit csináltak veled.. de ha az részleges körülmetélés, akkor azt semerre sem fogd húzni, úgy meg lesz dagadva mint egy lónak. Már nem emlékszem mivel kentem, viszont a kötést sztem 2-3napig cserélgettem 2-3 vizelésenként.
2014. jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg így néz ki: [link]
2014. jún. 21. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd szabadon, de baetadinezd hogy fertőtlenítse. Elvileg ha nem nagyon fáj, akkor minnél többet hagyd hátrahúzva amig gyógyul - bár ez így egy kicsit még nyersen néz ki.
2014. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nagyon le volt tapadva amit a doki felszedett de mivel fajt én nem huzogattam és szerintem szépen lassan vissza tapad de mit tegyek ellene
2014. jún. 22. 01:34
 5/9 A kérdező kommentje:

Jelenleg így néz ki:

[link]

2014. jún. 22. 05:33
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Hát igen. Érzéssel húzd, amíg tudod csak a varratot fel ne szakítsd, szóval ne vidd túlzásba. Az a biztos ha a doki utasításait követed.
2014. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én már nem is nagyon emlékszem mit mondott a doki én ott a műtét utan olyan banga állapotban voltam.

De még jelenleg is fáj a merevedesrol ne is beszéljünk mihenst csak a gondolata is eszembe jut egyből le kell állítani magam :)

És igen a varratoknal lejjebb még nem tudtam huzni olyan mintha a a makkom és a fitymam össze lenne varva

2014. jún. 24. 03:16
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha az én farkamról volna szó, biztos, hogy az orvost kérdezném, aki ért hozzá, és ismeri a konkrét esetet, nem pedig egy csomó ismeretlent a GYIK-on, akinek semmi felelőssége nincs, hogy mit mond.
2014. jún. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MiPro ***** válasza:
23%
Ez nagyon igaz. Sok itt a megmondoarc
2014. jún. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!