Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok és nem áll úgy...

15 éves vagyok és nem áll úgy fel ahogy kellene, nem elég kemény, és magától fel sem áll. szerintetetk mitől lehet?

Figyelt kérdés
Naponta minimum egyszer önkielégìtek

#15 éves #nem elég kemény
2014. jún. 20. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge a sexuális izgalmad,libidód,vágyad . .Nem a pö**öddel van a baj .

Az csak azt csinálja ,amit az agy a központi idegrendszeren keresztül diktál neki .

2014. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szóval ha mondjuk csak hetente egyszer önkielégítenék megváltozna ez?
2014. jún. 20. 15:49
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Magától fel sem áll? Akkor nincs még elég tesztoszteron a szervezetedben. Hagyd az önkielégítést, csak akkor csináld, ha belülről jön a vágy és a péniszed magától keményedik.

Éretlen vagy még, de ez normális 15 évesen, hisz még gyerek vagy.

2014. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De fél éve,egy éve még magától is állt,ezért furcsállom,de ha pl. Látok egy fehérneműs képet arra se,pesig fél éve,egy éve még arra is egyből állt
2014. jún. 20. 16:00
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Változó mennyiségű a tesztoszteron-szinted.
2014. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De régen ha önkielégítettem utánna is állt ha olyat láttam,most pedig nem,hagyjam az önkielégìtést?
2014. jún. 20. 16:06
 7/15 anonim ***** válasza:

15 évesen már nem vagy éretlen,még ha ezt is írják .Ezt a testi szervekre értem.Agyilag nem érdekelnek nagyon a szeuális dolgok még.Mert ha nem igy lenne,akkor a szimpatikus idegrendszer elnyomná a paraszinpatikus idegrendszert,és nagyon gyakran állna pö**öd.Ez így működik ám,csak kevesen tudják.

1 es voltam

2014. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerezz egy csajt az a megoldás ! arra majd feláll
2014. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Van csaj...de nem rendesen all nem eleg kemeny
2014. jún. 20. 18:46
 10/15 anonim ***** válasza:

aha, fura


15 évesen még nem vagy annyira öreg, állnia kellene mint a kő, főleg ha korábban már ilyen volt


nem vagy elhízva? nem vagy mostanában túl feszült? elkezdtél vmit csinálni amit korábban amikor állt nem? ha alszol akkor sincs merevedésed, reggel, délután?

2014. jún. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!