Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 21 éves vagyok.1 hete 3 napon...

21 éves vagyok.1 hete 3 napon át napi 2x használtam a penis xl nevű krémet, és ilyen 4-5 napja fájnak a heréim. Mindkettő, illetve nem tudom felállítani a pélót. Habár ma reggel volt egy kis merevedésem, de nem volt sok. Ez lehet visszér tágulat?

Figyelt kérdés

1 alkalommal véletlen a herék körül is bekentem, jegelem őket, de nem nagyon reagálnak a hideg-meleg-re.


Értelmes válaszokat kérnék


2014. jún. 22. 10:17
 1/4 A kérdező kommentje:
+Régebben volt egy balesetem, inkontinenciám volt, de azt intim tornával kordában tudtam tartani... tehát ott lent a az izmok gyengék
2014. jún. 22. 10:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Te egy gyilkos vagy. :)
2014. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyan vársz értelmes választ hülye kérdésre?

Semmi összefüggés nincs azok között, amit leírtál.

1, mi az a penis XL krém?

2, mi az összefüggés a heréid fájdalma meg a krém között?

3, mi az összefüggés arra vonatkozólag, hogy nem tudod felállítani?

4, mi köze a visszér tágulatnak mindehhez?

5, mi köze a jegelésnek a krémhez?

6, hogy kellett volna reagálni a heréidnek a jegelésre?

2014. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na akkor, hogy tiszta legyen a helyzet:

-a krém : [link]

-Feltehetően a gyengék voltak az ereim, és kitágította a herék visszereit-> rossz vérellátás

-Ugyanezt feltételezem a péniszem esetére is..

-ezt a kérdésed az imént megválaszoltam

-a jegelésnek nem a krémhez, hanem a herék reagálásához van köze, tehát normális esetben hideg hatására összehúzódnának, de nekem nem mindig teszi azt...

remélem így átláthatóbb

2014. jún. 22. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!