Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj e az, amikor verem, akkor...

Baj e az, amikor verem, akkor nem előváladék, esetleg sperma jön, hanem pisi?

Figyelt kérdés
Még masztielőtt elmegyek wc-be,de elélvezés előtt-közben,folyton kijön a pisi,és akkro muszály megállnom.12/F

2014. jún. 29. 14:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Eléggé kétlem, hogy az pisi lenne. Szerintem előváladék.
2014. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is előváladék lehet. Ez szexuális izgalom hatására még a magömlés előtt elkezd termelődni. Ezért tapasztalhatod, hogy már maszturbáció közben is folyik. Annak ellenére, hogy ez egy átlátszó folyadék, valószínűleg nem pisi!
2014. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha áll a farkad pisi nem tud jönni.
2014. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazatokvan.De akkor állmeg a folyása,amikor már én is "észhez térek"és ha mégis hagytam volna,biztos hogy nem csak 3-5 ml jött volna.
2014. jún. 29. 14:57
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Ennek az a szerepe, hogy a húgycsövedben megfelelő közeget teremtsen a spermiumok számára, semlegesítve a vizelet savasságát (mert a kettő ugye egy nyíláson távozik). Ha elélveztél, utána nem folyik tovább.
2014. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi 5 ös.De addig nem nagyon akarom összehugyozni az ágyamat.És állva meg nem tudommegcsinálni,mert félek hogy élvezés közbe hátraesek.
2014. jún. 29. 15:09
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy :)
2014. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a kádban fekve, hogy ott mennyi jön, ha elengeded magad.
2014. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy nem pisi. :)
2014. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nem esel hátra


nem folyik olyan sok, nem hagy nyomot, de készít oda pár több rétegű (inkább 3 de jobb a 4) papírzsepit magadnak

előbb-utóbb kellene fog az ondó miatt is

de az előváladék nyugodtan folyjon, az nem olyan sok, az alsódon, lepedőn sem hagy nyomot.

vagy nyald le, nincs rossz íze


de miért csak ágyban csinálod? nincs saját szobád, sosem vagy egyedül? földön üldögélve is kellemes, meg a kádban is, no meg állva is csinálhatod, nem fogsz hátraesni :)

2014. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!