Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan végzik a farok vizsgála...

Hogyan végzik a farok vizsgálatát? Mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés
Felnőtt dokihoz íratkozom át és a gyerekorvos azt mondta, hogy számitsak arra hogy nemiszervvizsgálat is lesz. Mit fognak pontosan csinálni? Nagyon megcibálják a bránert?
2014. jún. 30. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg alaposan megvizsgálja a heréidet és megnézi, hogy minden rendben van-e a fitymáddal. Másra nem nagyon kell számítanod.
2014. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Á, nálam semmi se volt.Szerintem csak riogatott, ijesztgetett!
2014. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

semmi ilyesmi nem lesz

házidoki nem fogja a cuccod vizsgálni

max akkor van erre minimális esély ha vmi panaszod van

de jó eséllyel akkor is elküld szakorvoshoz, na majd az összefogdossa :)

2014. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak átviszed a papírokat és kész. Ez a gyerekorvos valami perverz lehet, ha ilyenekről fantáziál.
2014. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a papírjaidat veszi át és meg sem vizsgál. Legfeljebb a súlyodat, magasságodat, vérnyomást méri majd meg és rögzíti a kartonodon. Ez minden.
2014. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam sem volt semmi ilyen,simán átjelentkeztem,sőt a papírt nem is én vittem át,hanem elrendezték az orvosok egymás között,semmilyen vizsgálat nem volt,erre a vizsgálatra nem is kötelezhetnek téged.A felnőtt orvosom sose nézte,ha csak nem én kérem meg rá.:-)


Ha át is jelentkezel és meg akar nézni,ha megmondod hogy kösz de ezt a vizsgálatot hagyagolja már,akkor nem tehet semmit,úgyan úgy átvesz a betegek közé és kész.


De a vizsgálat abból áll hogy vagy állsz az orvos előtt,vagy az ágyra fekszel és hátrahúzatja a fitymád vagy ő húzza hátra maga,esetleg megfogdossa a heréid.De ilyen még nem volt sose nálunk.


Ez alapján meg ha lány íratkozna át megfogdosná a mellét,meg megnézni a nindzsoját :-)

Erre nem kötelezhetnek,ez elég vicces lenne.

Bár eléggé elfajult ma már minden.



Majd írd meg mi volt!

2014. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a barátomnak megnézték, teljesen megvizsgálta a doki tetőtől talpig. A nemi szerv vizsgálat annyiból állt, hogy alaposan áttapintotta a heréit állva és fekve is, majd utána hátrahúzta neki a bőrt a fütyijén.
2014. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A háziorvosomnál ez kizárt lenne,közölnéd hogy bocs de nem.Erre az orvos nem kötelezhet.


A háziorvos a lányoknál/nőknél sem végez teljes szűrést,nem nőgyógyász,nem is urologus úgyebár.

2014. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Engem nagyon alaposan megvizsgált az új háziorvosom, amikor először voltam nála. Gatyára kellett vetkőznöm, megmérte a magasságom és a súlyom, a szokásos vérnyomás mérés, alapos hallgatózás, gerincferdülés vizsgálatok után felfektetett a vizsgálóágyra és alaposan mindenfelé megtapogatta a hasamat. Utána lehúzta a gatyámat, és teljesen hátrahúzta a fitymámat kétszer egymás után, aztán megtapogatta a heréimet is. Ezután az oldalamra fektetett és széthúzta a fenekemet, megnézte de nem nyúlt bele. Elég érdekes élmény volt, de kibírtam.
2014. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát kizárt hogy hagytam volna hogy a far kam fogdossa,meg a golyóm,vagy a segem húzkodja szét.


Nem hinném ezernyi felnőtt jár dokihoz hogy ez bevett szokás lenne.

Biztos nem lettem volna gyök ér hogy ott tapizzon és még az asszisztens is lessen.

2014. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!