Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális 11 éves fiúnál?...

Ez normális 11 éves fiúnál? (nem én vagyok)

Figyelt kérdés
Reggel mikor felkel fel áll neki a pénisze (13,15 cm között avn) és mikor felhúzza a bőrt akkor ilyen fehér valami van a makkon(sűrű nem annyira folyékony) mi lehet ez??? Lécci normális válaszokat előre is THX!
2014. júl. 3. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mosni kéne...
2014. júl. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mossa!
2014. júl. 3. 08:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. (Morning wood :) )

A fehér cucc is az. No para. Víz leviszi :)

2014. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
igen normális, az a fehér pedig a szmegma, olvassatok utána mi is az és miért van.
2014. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok bent,ez maga a kérdező.De jól van előadva ,igy a moderátor nem tilthatja ki a kora miatt .Látom én a megfogalmazásból,és a használt szavakból .Régi motoros vagyok én már .Igen,normálisak a dolgok.Víz és szappan használat naponta .
2014. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szmegma,mindenki teste termeli ezt,a lányoké is,ezért mosakszunk,ahogy megizzad, sok kis szmegma lesz ott,ezt szokták letisztítani,lemosni.Normális,csak van akiknél kevéske van,valakiknél sok,sőt van olyan aki ha maszturbál akkor látszik csak,addig nem látni ezeket a kis szemecskéket,de ha húzza.-vonja,akár lány játszik magával akkor ezek a fehér pontocskák elkezdenek leválni.


Semmi baj,normális

2014. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

teljesen normális ha egy fiúnak merevedése van, már magzatnak is van merevedése


rendszeresen kéne mosnia a makkját, úgy hogy a fitymáját fürdéskor hátrahúzza

2014. júl. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!