Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tompa fájdalmat érzek a jobb...

Sleepmonster kérdése:

Tompa fájdalmat érzek a jobb herémben. Ez hererákra utaló tünet?

Figyelt kérdés
A minap elég intenzív, de tompa fájdalmat kezdtem érezni a jobb herémben. Máskor is volt már hasonló érzésem, de az kis idő után elmúlt. Ez viszont most visszatérő. Mikor nem fáj, nyomásra csak normális kereteken belül érzékeny. De ha el indul benne a fájdalom, akkor fejfájásig hatol. Bár, meglehet, hogy ez a kétségbe esés nyomása az agyamban. Eléggé megijedtem, hogy ez akár a hererák jele is lehet. Tudna valaki szakszerű segítséggel szolgálni? Itt most nem arra gondoltam, hogy forduljak azonnal orvoshoz, mert nem véletlenül itt kérek eső körön segítséget. Előre is köszönöm, mindenkinek!

2014. júl. 3. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
A rák ritkán fáj, ez sem az az eset.
2014. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez egyenlőre megnyugtató. Köszönöm! Közben tapogattam folyamatosan az alhasamat is és a hasizom alja nyomásra hasonló fájdalmat vált ki. Ott lehet akkor valami probléma, ami kisugároz? De akkor miért csak a jobb herébe?
2014. júl. 3. 09:30
 3/9 anonim ***** válasza:

első: Nekem volt hererákom és fájt.


Neked pedig javaslom, hogy kérj ultrahang beutalót a háziorvosodtól vagy menj el egy urológushoz. Megvizsgál és megnyugodhatsz, ha esetleg baj van akkor időben legyél.

2014. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez már kevésbé megnyugtató. Folyamatosan kényelmetlenség érzetem van az altestemben. Ez pszichés lehet, vagy ez is tünet?
2014. júl. 3. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Here elnehezülés érzete, érzékenység, alhasi diszkomfort érzés, fájdalom a herében-alhasban-combtőnél, lágyéki nyirokcsomó(k) tapinthatóvá válik, indolatlan éjszakai izzadás...stb.
2014. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elírtam: indokolatlan
2014. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen. Here elnehezülés érzete, érzékenység, alhasi diszkomfort érzés, fájdalom a herében-alhasban. Ezek stimmelnek. Mi ez? Kérem pontosítson! Most már kimondhatatlanul kezdek kétségbe esni. :(
2014. júl. 3. 18:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg és ne gondolj a legrosszabbra! Inkább menj el orvoshoz és kiderül, hogy mi okozza a fájdalmat. A net segítségével akár félre is diagnosztizálhatod magad. Az orvosi vizsgálat fájdalommentes:)
2014. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nos, voltam orvosnál. Vakbélgyanúval küldött be a háziorvos a sebészeti szakrendelésre. Ott megvizsgáltak, majd elküldtek, vérvizsgálatra, ultrahangra és urológushoz. Semmit nem találtak. ... De akkor mi a fenétől lehet a fájdalom?
2014. júl. 5. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!