Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyennel urológushoz kell...

Ilyennel urológushoz kell fordulni?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen apró, fehér pöttyöket találtam a péniszem külső részén, nem fáj, nem pirosodik be meg semmi, de zavaró, mert nem merek lefeküdni a barátnőmmel. Nem tudom, hogy a képen látszik e, de ha hátrahúzom a fitymámat, akkor a makk alatt, valahol ott a fék aljánál még kisebb fehér pöttyök jelentek meg, olyan, mint valami gomba. Kicsit meg vagyok ijedve, mert a barátnőmmel mindig védekezünk, de valamelyik nap nem figyeltünk és elfelejtettük a gumit és félek, nem e lettem HIV fertőzött vagy nem e kaptam el valami gyógyíthatatlan betegséget. Ilyenek még sosem jelentek meg rajtam. 28/F


[link]



2014. júl. 4. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Jézus faxa! Minek fekszel össze olyannal aki lehet hív fertőzött? Ha meg egy normális nő,és te parázod túl,hát nem hinném hogy örülne ha ezt olvasná! Lehetséges nem megfelelő tisztálkodástól és akár gombás fertőzéstől is!
2014. júl. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De be is van gyulladva! Menj dokihoz!!!
2014. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

"valamelyik nap nem figyeltünk és elfelejtettük a gumit "


Ez még egy éves szájából is hülyén hangzik...


Menj urológushoz, igen. Ha nem vagy biztos benne, hívd fel a házidokidat és kérdezz rá, ő biztosat tud mondani.

2014. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*15 éves
2014. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2. Az a gáz, hogy nekem mindig ilyen piros ott alatta. Ráadásul nekem a szex is sok gondot okoz néha, mert rövid fékem is van, meg részleges fitymaszűkületem is. Jövőhétre már van időpontom, csak ennyi mindent elmondani az urulógusnak, hogy hát ez a baj, meg az, ja meg még az is.
2014. júl. 4. 17:29
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom olyan tragikusnak a dolgot.Apró fordyce pöttyökkel van tele .Ez önmagában ártalmatlan is .

Ilyen merev állapotban meg másoké is így néz ki,a vérbőségtől és nem gyulladt .

2014. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, biztos? Eleg értelmesnek tűnsz. Csak mert elég zavaró, eddig nem voltak.
2014. júl. 4. 19:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! Először is nyugodj meg! Nem kaptál el gyógyíthatatlan betegséget. Ezek a fehér pöttyök a péniszeden nem veszélyesek. Fordyce pöttyök, keress rá! Ha továbbra sem hagy nyugton a téma, akkor keress fel egy urológust. A vizsgálat fájdalmatlan, te meg megbizonyosodsz arról, hogy minden rendben van. Máskor ne felejtsétek azért el a gumit:)
2014. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szia, Köszi. :) Viszont innen nézve tényleg elég vörös a makk körül, az viszont baj lehet nem? És eddig Ennyire eres sem volt.
2014. júl. 4. 20:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán látni ennyire gyulladt makkot. A szűkületed miatt is lehet és a nem biztonságos szex miatt is. Én a helyedben hideg vízbe lógatnám a makkot, hogy enyhítse a gyulladást. Hiába a vérbőség, akkor sem normális az, hogy ennyire vörös. Gondolom játszik még egy jó kis makkérzékenység is.
2014. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!