Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt már valakinek hasonló...

Haseki Sultana kérdése:

Volt már valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Pár napja azt vettem észre, hogy a makkomon pici piros pöttyök jöttek elő ma már a makkom alatt is észrevettem párat. nem tudom mitől lehet, nem volt egy jó hosszú ideje szex tehát nem kaphattam el semmit. Normálisan tisztálkodom minden nap stb... orvoshoz nem szeretnék elmenni..megkérném azokat akik már voltak hasonló helyzetben azok mondják el a tapasztalataikat itt vagy akár privátban is. köszönöm szépen 19/F

2014. júl. 5. 01:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem
2014. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy gomba,azt bármikor és bárhol elkaphatod(pl. ,elmész strandolni és ott is összeszedhetsz bármit,valaki használta a törölközöd attól is elkaphatod stb,ha gomba akkor canesten krémet lehet venni,vény nélkül kapható)de a kiütés lehet sima irritáció is,hogy valamire érzékeny vagy.,
2014. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!