Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az hogy ok nélkül...

Miért van az hogy ok nélkül feláll?

Figyelt kérdés
Sokszor van olyan hogy közös zuhanyzóban feláll és eléggé gáz mert aszt hiszik hogy meleg vagyok! közbe nem! Van olyan amikor a haverom elöttem öltözik át az alsógatyáját is és rá se nézek és feláll! Mit tudok ez ellen csinálni?

2014. júl. 7. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit.Nekem is ilyen,mindig feláll.Eleinte nagyon zavart,próbáltam takargatni,de mindig észrevették és kiröhögtek.
2014. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, abban a korban lehetsz, hogy egy fuvallat is elég ahhoz, hogy merevedésed legyen, de ez csak a hormonok játéka! Már önmagában a meztelenség/ mások meztelensége vagy az, hogy mosakodás közben ott is megmosod, okozhat annyi "szexuális feszültséget", hogy merevedésed legyen. Ettől nem leszel meleg! Próbálj ilyenkor valami másra gondolni vagy zuhanyozz hűvösebb vízzel és attól majd elmúlik a merevedésed!
2014. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CraigVicious válasza:
Lehet hülyéül hangzik,de akár lehet sima fáradtság miatt is. Személyes tapasztalat és semmi oka nem lett volna rá, szóval van ez így :D
2014. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!