Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek az egészséges ha...

Szerintetek az egészséges ha 12 évesen 11cm?

Figyelt kérdés
Van ondósejtem is és szőrős is eléggé szóval érdekelne hogy ez normális mert hallotam olyat hogy egy 11 éves gyereknek 14cm van én ezt nem értem és ha esetleg ez nem normálisan akkor mivel orvosoljam vagy tudtok ilyen módszert amivel meg növezhetem teljesen ingyen? Eléggé fontos lenne a válasz

2014. júl. 8. 16:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

persze teljeseen normális

meg még kicsi vagy, nem kell csinálnod semmit

fog még nőni

2014. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
a 11 évesnek 14 cm meg fix kamu
2014. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
öm rendben ment a zöld pacsi az elsőnek :) köszönöm a gyors választ de honnan tudod hogy kamu?
2014. júl. 8. 16:33
 4/19 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell orvosolnod! Minden fiú a saját ütemében fejlődik és ha igaz is, amit hallottál, az sem jelenti azt, hogy bármi baj lenne veled! Biztosan fog még nőni, csak várj türelemmel!
2014. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Értem,ment a zöld kéz de viszont az normális ha minden nap verem,és csak úgy tudok elaludni ha jól kivertem?
2014. júl. 8. 16:40
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem normális. Köss rá egy téglát hogy nyúljon. Amúgy meg viccet félre, teljesen normális. Hát az a 14 cm elég nagyot mondásnak tűnik, de azért nem állítom hogy lehetetlen.
2014. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Normális! Ha jólesik verd ki nyugodtan!
2014. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
rendben értem de amit az előző kommentembe kérdeztem nem kaptam rá választ :( kaphatnák? :O
2014. júl. 8. 16:46
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! hát akkor verem :D
2014. júl. 8. 16:48
 10/19 anonim ***** válasza:

norméális,nézd a te korodban sok fiú egészen eltérő módon tud fejlődni,vannak korán és későn érők..



EGy átlagos fejlettségű,magasságú srác 12-13 éves korában már rendelkezik fanszőrrel,de vannak nagyon későnérők is akik van hogy csak 14-16 éves korukra kezdenek el szőrősödni akár és úgy néznek ki középiskolásként mint valami kisgyerek.Akik alacsonyabb növésűek azoknál gyakrabban fordul elő a későnérőség.


De 12 évesen 3-14 cm-ig bármi lehet.Amúgy megnyugtatnálak a felnőtt férfiak átlagos mérete merven 12-16 cm,és te még csak 12 éves vagy,még csak most kamaszodsz,igen jó ez a méret.A másik hogy hidd el a legtöbb 12 évesnek nem igazán van nagy pénisze,csak álmodnak róla,meg hazudoznak,főleg aki nagyon is alacsony annál nagyobb az esély hogy igen csak picurka van neki.


Majd linkeket küldök ide ahol te magad láthatod hogy nálad idősebbeknél is soknál nem valami nagy a pénisz még.

2014. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!