Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miér van, hogy a makkomon...

Miér van, hogy a makkomon belül (abőr belsejénél a makk hátulján) ilyenpirosas dudorok, (mintha pattanások lennenek) vannak? Illetve meg ki mit tud a farok phjának rendbetételéről? Honnan tudom, merrre ment el (savay/lúgos) és mivel lehetvisszahozni?

Figyelt kérdés

Miér van, hogy a makkomon belül (a bőr belsejénél a makk hátulján) ilyen pirosas dudorok, (mintha pattanások lennenek) vannak? Segítsetek! Illetve meg ki mit tud a farok phjának rendbetételéről? Honnan tudom, merrre ment el (savay/lúgos) és mivel lehet visszahozni?



Valaszokat előre is köszönöm.



2014. júl. 10. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a makk hátulján a makk peremét érted, akkor az lehet hogy egy PPP (Pearly Penile Papules) nevű jóindulatú, nem fertőző elváltozás.Először ennek nézz utána!

Ha nem ilyen, akkor viszont érdemes lenne felkeresned egy bőrgyógyászt!

Miből gondolod, hogy a péniszed bőrének PH-értéke nem megfelelő?

2014. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, utánna nezek, a phról pedig sokat olvastam, es nem tudom, hogy lehetne kideríteni, hogy milyen
2014. júl. 11. 08:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Rákerestem googlen, igen aPearly Penile Papules ről lenne szó
2014. júl. 11. 08:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Menjek el vele dokihoz? Ha igen, melyik az a doki, amelyik ilyenekkel foglalkozik? Ha nem, akkor mit kellene vele tennem
2014. júl. 11. 08:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászati szakrendelést keress fel vele .Beutaló sem kell,csak taj kártya.
2014. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha PPP, akkor azzal nem szoktak foglalkozni, mert nem betegség. De ha téged esztétikailag zavar, akkor magánrendelésen (tehát pénzért) eltávolítható.

Szerintem a pénisz PH-ja ugyan olyan, mint a bőrnek a test többi részén. Ha rendesen mosod minden nap, akkor nagy baj nem lehet.

2014. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, esztétikailag zavar, de szerintem kezdenek eltűnni, csak sima házi szappan segítségével.
2014. júl. 14. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!