Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy piros foltok/pöttyök jelentek meg a makkomon?

Figyelt kérdés
Szóval ezek a piros foltok már pár napja ott vannak, néha kevésbbé látszanak, eltűnő félben vannak, néha meg egészen nagy területen beborítják a makkomat. Néha kicsit fáj is. Tudom hogy ezzel orvoshoz kéne menni, és így is teszek, még max. 1-2 napot várok, ha nem múlik el maradéktalanul, akkor doki, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is...

2014. júl. 11. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre még itt az orvos is azt válaszolná,100+1 dolog miatt lehet .Ehhez labor vizsgálatra van szűkség.Mire a labor vizsgálat eredménye megvan ,addigra el is szokott tünni .
2014. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod!
2014. júl. 11. 14:23
 3/6 anonim válasza:
Nekem volt egy balesetem és mikor a korházba felhuztam a fitymam nekem is voltak. Én vizes torlokendovel lemostam . kicsit faj de nekem eltuntek
2014. júl. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet gombád van,bárhol el lehet kapni,canesten krém jó rá,vény nélkül lehet kapni,de más törölközöjét ne használd és több hétig kell kenegetni vele.
2014. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Urologiára beutaló nélkül kis és fiatal korú is elmehet vizsgálatra,ott megtudják azonnal mondni mi a baj,és gyógyszert adni rá.A helyi kórházban ingyenes a vizsgálat,csak a rendelési időre kell elmenni.
2014. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ismét!

Szerencsére a problémám megoldódott maguktól elmúltak. Gyanakodtam rá én is, hogy esetleg munkahelyi wc-n szedtem össze valamit, de elképzelhető, hogy csak valami allergiás reakció volt a síkosítóra amit párommal használunk...

2014. júl. 14. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!