Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymafék eltávolításához...

A fitymafék eltávolításához van valami "házi" módszer?

Figyelt kérdés
Szóval 21 éves vagyok és rövid a fékem tehát ha merevedésem van akkor ha hátrahúzom a bőrt akkor feszül és a makk pereménél fel is akad úgymond a bőr és ez érezhető aktus közben is.És azt akarom kérdezni,hogy nincs-e valami házi megoldás eltávolítani vagy megoldani ezt ? mert hát elég kórház/tű fóbiás vagyok és ha jól tudom műtét során makkba is adnak szurikat.Esetleg magánrendelőbe gondolkoztam de biztos nem 10 ezer ft ért csinálná meg.
2014. júl. 20. 19:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Én elmentem dokihoz, fizettem 50 ezret. Első alkalomra megvolt. Vizsgálattal együtt 15 perc. Utána 3 hétig gyógyult. A műtét utáni napokat nagyon nehezen viseltem, fájt, vérzett. Éjszakai merevedést is túl kellett élni. Kb 1 hét elteltével megszűnt a vérzés, hátrahúzásnál még fájt. Onnantól olyan volt mint egy sima seb gyógyulás. 3. hét végére (4. eleje) szinte teljes gyógyulás. Intenzív bré verés elején még mintha fájt volna. Rég volt már ez, de az egyik legjobb döntéseim közé tartozik a mai napig. Sajna előtte szex nem ment, mert akinek ilyen van az tudja, hogy rohadtul fáj. Szinte vág. Fogalmam sincs mennyire lehet ezt nyújtani, de ha nem sikerül akkor szerintem látogass el egy jó nevű dokihoz.
2014. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a beszámolót rá akarom venni magam,hogy megműtessem de nagyon nehezemre esik,hogy elmenjek nem is a fájdalomtól félek csak maga a szituációtól
2014. júl. 24. 14:37
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
A szituáción tedd túl magad, sokkal kellemetlenebb, ha halogatod, mintha rászánnád magad. Érdemes megcsináltatni, és nem csak azoknak akiknek ilyen problémájuk van, hanem azoknak is, akik megelőzésképpen végeztetik el ezt a kis vágást.
2014. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

Az én barátom is megcsináltatta,mert nem ment semmi.

Elvágták és lejjebb öltötték a féket.Neki nem vérzett,nem igazán fájt,kamillázta,kente,4. hét után teljesen jó volt.

Neki ingyen csinálták az urológiai szakrendelésen,kb 15 perc volt mindennel együtt.

2014. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Megelőzésképpen nem csináltat senki semmilyen műtétet.

Az orvosok nagy része tisztában van azzal, hogy nem műtünk poénból, meg csak, hogy menjen az idő. MInden műtét kockázattal jár. Minden műtét vágással kezdődik és heggel végződik.

Kicsit unalmas ez az "érdemes megcsináltatni" duma.

2014. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%

A fent leírtakhoz hasonlót olvastam régen a Gyakori kérések közözött. Mind a kettő sikeres, bevált módszer. Mind a két módszernél fennáll, hogy „a fokozatosságra tényleg nagyon ügyelj!” A másik módszer leírása:

A fitymaféket a bal kezed két ujja közé veszed és a jobb kezed egyik ujjával a fitymafék kezdetéhez minél közelebb óvatosan, kicsit erősen húzod. Egy alkalommal csak keveset kehet és szabad lefejteni. Sokszor kell ismételni! Vérzés és szakadás nélkül kell a műveletet végezni! Érezni lehet a fitymafék leválását. A művelet utáni fájdalom nem, vagy alig érezhető. A műveletek végén, a fityma teljesen hátrahúzató lesz anélkül, hogy a makk meggörbülne. Ha van fitymaszűkületed, akkor az is megszűnik.

2018. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség a rövid fitymafék megoldására.

Régen a Gyakori kérések közözött olvastam. Kipróbált, sikeres, bevált módszer. A módszer leírása:

A fitymaféket a bal kezed két ujja közé veszed és a jobb kezed egyik ujjával a fitymafék kezdetéhez minél közelebb óvatosan, kicsit erősen húzod. Egy alkalommal csak keveset kehet és szabad lefejteni. Sokszor kell ismételni (kicsit hosszadalmas)! Vérzés és szakadás nélkül kell a műveletet végezni! Érezni lehet a fitymafék leválását. A művelet utáni fájdalom nem, vagy alig érezhető. A műveletek legvégén, a fityma teljesen simára hátrahúzató lesz anélkül, hogy a makk meggörbülne. Ha van fitymaszűkületed, akkor az is megszűnik

Egy kommentár: „a fokozatosságra tényleg nagyon ügyelj!”

2018. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Fitymafék

Fitymafék a makk hátsó részéhez tapadt fityma. Eredetileg a húgycsőnél kezdődik. A fityma erősebb hátrahúzásakor egy bizonyos hosszon a makkról leválik. A leválás hosszától függően változik a fityma hátrahúzhatósága. A fityma további erősebb hátrahúzásával a leválás már nem növelhető, mert a fitymafék elejére ható erő iránya megváltozott. További lefejtés csak a két kéz ujjaival lehetséges. A leválasztásnál az erőnek mindig a fitymafék legelejére kell hatni.

A fitymafék meghosszabbítását saját kezűleg, a következő módon lehet megtenni: A fitymaféket a bal kéz két ujja közé kell venni és a jobb kéz egyik ujjával a fitymafék kezdetéhez (elejéhez) minél közelebb óvatosan, kicsit erősen húzni kell. Egy alkalommal csak keveset lehet és szabad lefejteni. Sokszor kell ismételni (kicsit hosszadalmas)! Vérzés és szakadás nélkül kell a műveletet elvégezni! A művelet utáni fájdalom nem, vagy alig érezhető. A műveletek legvégén, a fityma teljesen simára hátrahúzató lesz anélkül, hogy a makk meggörbülne. Ha van fitymaszűkület, akkor az is megszűnik

Ez egy sikeres, bevált módszer.

2018. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!