Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlés ellen tanácsok?

Korai magömlés ellen tanácsok?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy kb fél perc alatt eldurranok mindig és elég ciki nekem esetleg mivel tudnám tovább vissza tartani?
2014. júl. 24. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed hogy elélvezel,ez pontosan 6 mp előbb érezhető,engedd el.Ha elmúlt az elélvezési inger,kezd újra .Ha már csak 4 mp van vissza ,semmit nem tehetsz,már a reflexek dolgoznak,ha akarsz ,ha nem ,mindenképp elélvezel..
2014. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Tedd fel a


"19 éves vagyok és most vettem észre, hogy szűkületem van"


vagy a


"xx éves vagyok és xx cm a farkam ....."


kérdéseket és válasz is lesz a kérdésed alatt.


SAJNOS

2014. júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt elmennél hagyd abba, várj amíg elmúlik az inger annyira, mintha most kezdted volna el. Ezt csináld 10-15 percig és utána durranj el :D Folytasd ezt a módszert ameddig akarod, csak javulást mutat! Közben kifejlődik az is, hogy nem figyelsz oda vagy másra koncentrálsz szex közben és egyszerűen elmúlik az inger. Tehát le sem kell lassítanom. 15 évesen itt a gyakorin Ugyanígy tettem fel a kérdést :)
2014. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Találtam egy oldalt eléggé hasznos dolgokat olvastam ott vélemény? [link]
2014. júl. 28. 18:18
 5/6 anonim ***** válasza:
De jó, hogy belinkelted ezt az oldalt, ezt megtanulom :)
2014. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jo
2014. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!