Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan növelhetem meg a...

Hogyan növelhetem meg a tesztoszteron szintem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meg elégedve a pénisz méretemmel,és bár még pubertáns korban vagyok és lehet nõne magától is annyit én még is szeretném magam elõre "bebiztosítani" ilyen téren. 4-5cm extrára lenne szükségem és maximálisan meg is lennék elégedve. Szóval azt olvastam hogy a pénisz növekedését a tesztoszteron okozza,és azt is olvastam hogy sporttal, zinc-el,D vitaminnal és súly csökkentésével lehet növelni a tesztoszteron szintem. Vannak még más ilyen tanácsok is? Vagy az egész elméletem egy nagy hülyeség.(Fizikai pénisz növelési teknikák nagyon sok helyen vitatva vannak, és sokan mondják hogy nem használnak,sõt,impotenciát okoznak. Ilyen biológiai ötleteket meg nem találtam.) Szerintetek?

2014. júl. 28. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az egészet amit írtál .Mindennek előtte állsz még.Minek ilyen baromsággal foglalkozni .
2014. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Abban igazad van, hogy a férfivé érés folyamatában nagy szerepe van a tesztoszteronnak, de a péniszed a genetikai adottságaidtól függ és nem a tesztoszteron mennyiségétől!

Légy egy kicsit türelemmel! Ha serdülőkorú vagy, kis szerencsével még nőhet is!

2014. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mert szerintem ilyennel nem sok ember törõdött mikor velem egy idõsek voltak és nekik is voltak ilyen problémáik,gondolták majd megnõ, és rájöttek hogy nem, 20 évesen meg nem sok ember mondhatja el magáról hogy õ még pubertàns korban van, ezért arra az esély hogy bármely testrészükön is növekedést tapasztajanak nagyon alacsony, és nekik maradnak azok a módszerek mint a Jelq,mûtét,pirulák,pumpa amik a legtöbb helyen hatástalannak és károsnak vannak leírva. Vagy még a növekedési hormonon gondolkodtam.


Egyébként onnan jött ez az ötlet ,hogy olvastam ,hogy akinél tinédzser korban diagnosztizálják a mikropénisz szindrómát vagy mit azoknak tesztoszteron injekciókat adnak.

2014. júl. 28. 21:00
 4/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy és hány cm?
2014. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én sajnos már csak felnőttként jutottam el orvoshoz, és az alapproblémám a méret volt... Rendszeresen kapok tesztoszteroninjekciót, és a méret, hát... látványos eredményt nem hozott.

Mikropéniszről abban az esetben beszélhetünk, ha erektált állapotban nem éri el a 7 cm-t. Mivel erről nincs szó, a többféle szempontból is kockázatos műtéti "megoldást" nem javasolta az orvos, és a művi vastagítás sem biztonságos. Mondom, én már felnőttként jutottam el az orvoshoz, pubertáskorban alighanem más (reménytelibb) a helyzet. Menj endokrinológushoz vagy urológushoz (a Te korodban talán az előbbi az indokoltabb). Ne halogasd, indulj el vele... Máskülönben tönkre vág egy életet. :(

2014. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy annyira kicsi, hogy ilyesmire lenne szükséged?

Hormonokat csak akkor szabad szedni, ha orvosilag indokolt!

Ha ilyesmire gyanakszol, tényleg fel kellene keresned egy endokrinológust!

2014. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az én esetemben akkor nem igazán beszélhetünk mikropéniszrõl. 15 éves vagyok és erektált állapotában 13-14cm. Ha 18 éves koromra megnõne 17-18cm-re büszkén járkálgatnék fecskében a strandon.


Az a gond hogy ilyen témáról nem beszélek a szüleimmel, én meg 15 évesen csak úgy gondolom nem sétálhatok el az urulógushoz.

2014. júl. 28. 21:14
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ilyen hormonokat csak legvégsõ esetben adnak, de én arra gondoltam hogy hátha van olyan tevékenység ami természetesen növeli a tesztoszteron szintem.
2014. júl. 28. 21:16
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Na így viszont már valószínű, hogy ok nélkül aggódsz! Ezzel a mérettel nagyjából már a felnőtt átlagba tartozol!
2014. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A 15. válaszoló vagyok.

Tapasztalatból mondom (több orvosnál is jártam), hogy a 13 cm-t már nem tartják problémásnak. (A 7 cm alatti a mikropénisz és a 10 centis már jócskán megnehezíti a szexuális életet, a 13 cm-rel "hazazavar" az orvos).

Egyébként jól írod, a cinktabletta és a D-vitamin segíti a hormontermelődést (egyes vélemények szerint az E-vitamin is hozzájárul). A sport pedig... Nem is kell mondani: sok szempontból hasznos. A táplálkozásra is figyelj, a fehérjedús ételek is segíthetnek. Lehet kapni boltban, tehát legálisan természetes tesztoszteronfokozókat, bár nem biztos, hogy ez sokat hozzátesz, ugyanis 30 éves kor alatt csúcson van a szervezet tesztoszterontermelése. Ha nincs rendben a tesztoszterontermelésed, annak vannak látható jelei: szőrösödés elmaradása (ez persze megtévesztő, hiszen férfi és férfi között is nagy különbségek lehetnek), mutálás elmaradása, libidóhiány, erekció rendszeres hiánya, ondóváladék hiánya... ha ezek még nincsenek, vagy hamarosan nem lesznek, akkor fordulj orvoshoz. A tesztoszteron alapvetően (alapállapotban) nemigen változtat a lenti méreten, de segíti az erekciót - tehát egy jó csaj hatására úgy meg tudsz nőni, hogy magad is meglepődsz. :) Így legyen! :)

2014. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!