Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület?

Ez fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki szerintem.

2014. júl. 30. 02:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja, itt a kép: [link]
2014. júl. 30. 02:44
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Annak tűnik. Nekem mondjuk pont nincs fitymám. :D
2014. júl. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

micsoda fitymátalanság :D

habár én lány vagyok de ránézésre meg tudom mondani hogyha nem csúszik hátrébb akkor az :D

2014. júl. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Önmagától nem fog hátrébb csúszni.Jó lenne ha valami sikosítóval próbálni,nem is szárazon ,sokkal könnyebb volna
2014. júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Ez bizony az! És elég súlyos!
2014. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez egy enyhe fitymaszűkület, talán. Én ebből még azt is el tudom képzelni, hogy a fitymafék túl rövid.


Kérdező: eddig jön hátra magától, vagy eddig tudod egyáltalán hátrahúzni? Milyen különbség van merev és lankadt állapot között?

2014. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha lankadtan hátramegy,nem látszik ez olyan súlyosnak
2014. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennél jobban nem megy lejjebb? Feszül nagyon ilyenkor? Lankadtan se működik? A fékkel mi van?
2014. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

a makk mögé kellene tudni húznia fitymád,de van hogy igazából a fitymafék gátolja ezt és nem is szükület van hanem rövid a fitymafék.


Ingyen,egyedül elmehetsz urologushoz,a helyi kórházbakban ingyenes a vizsgálat és csak a rendelési időre kell elmenned.


Csak durva szükületet kell metélni,tehát ha az orvos ezt javasolná akkor mond meg ezt szeretnéd mindenképpen elkerülni.Fitymaszükületet lehet z plasztikával,bemetszéssel is orvosolni,ekkor nem váják le a fitymát,hanem a pénisz alsó részén fognak a fitymán lazítanak egy vágással.


De otthoni tornáztatás is kipróbálhatod,ha viszont pár hét alatt nincs javulás irány az orvos.Lényege meleg vízben minden nap a fitymát hátra kell óvatosan lassan húzogatni,és ha merevna pénisz akkor is folytatni és pár hét alatt aki szerencsés annak könnyebben fog a fitymája hátra menni és kevésbbé feszül majd.

2014. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. igazából nem tudom milyen lankadtan vagy h meddig jõn hátra, mert ez nem az én farkam. Egy alkalmi kapcsolatra esélyes pasi küldte a képet.
2014. júl. 30. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!